Ющенко не прийде до заблокованого парламенту

Президент закликав депутатів не перекладати на нього відповідальність за поглиблення політичної кризи.

Президент Віктор Ющенко не буде брати участь у позачерговому засіданні Верховної ради, яке призначене на вівторок, 14 липня.

"Ющенко вважає некоректною та нелогічною ініціативу спікера парламенту Володимира Литвина щодо проведення спеціального засідання ВР за участю президента", - повідомила прес-секретар глави держави Ірина Ванникова.

"Віктор Ющенко не збирається іти у заблокований парламент і брати участь у розгортанні парламентської кризи", - підкреслила вона.

За словами Ванникової, президент неодноразово наголошував на необхідності відновлення діяльності українського парламенту. Тому він закликає як спікера, так і інших народних депутатів не перекладати на главу держави відповідальність за власні бездіяльність та безпорадність.

"Саме нездатність лідерів депутатських фракцій домовитися про принципи спільної роботи, зокрема, утворити дієву коаліцію, призвела до тривалої парламентської блокади", - зауважила Ванникова.

Вона висловила переконання, що ключ для розв'язання парламентської кризи знаходиться у будівлі на вулиці Грушевського.

Позачергове засідання парламенту буде проводитися зі ініціативою БЮТ. Очікується, що коаліція не буде наполягати на розгляді кадрових питань, щоб уникнути блокування роботи ВР. Нагадаємо, парламент вже тривалий час блокується Партією регіонів. Серед основних вимог: розглянути законопроект про підвищення рівня мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму.

Читайте також:

Тимошенко і Янукович залишаються лідерами президентського рейтингу

БЮТ ініціює у вівторок позачергове засідання Ради

Литвин: Рада недієздатна. Вихід - вибори

"Регіоналам" блокування Ради вже замало. Вони йдуть до КС

ВідеоЮщенко не прийде до ВР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: