Ющенко не розпустить Раду, хоча вона й загрожує безпеці України

Представники президентського Секретаріату розкритикували роботу парламенту, але спростували чутки про намір розпустити його.

На даному етапі президент Віктор Ющенко не має намірів і юридичних можливостей розпустити Верховну раду.

Про це заявив заступник голови Секретаріату президента, представник глави держави у ВР Ігор Попов. "Президент за півроку до виборів не буде розпускати Верховну раду. Якщо вони (народні депутати – ред.) побачать, що не можуть жити разом і хочуть саморозпуститися – це має бути рішення Верховної ради, і я хотів би щоб президента не звинувачували у якихось інтригах чи намаганнях", - наголосив чиновник.

Також він наголосив, що відповідно до Конституції, глава держави не має юридичного права розпускати парламент за півроку до президентських виборів.

Також Попов відзначив, що позиція Ющенка полягає в тому, що ВР повинна працювати і приймати закони. Крім того, заступник глави СП спростував звинувачення деяких політичних сил, що Секретаріат і Партія регіонів реалізовують спільний сценарій розпуску ВР.

Водночас, Попов констатував, що ситуація у парламенті є надзвичайно складною і його непрацездатність вже становить загрозу національній безпеці держави.

Як пояснив Попов, ВР не ухвалює важливих для держави рішень, зокрема не розпочинає розгляд проекту бюджету на 2010 рік. У зв’язку з цим, Попов висловив сумнів, що запропонований урядом проект держбюджету буде ухвалений ВР взагалі.

На переконання заступника глави СП, якщо ситуація розвиватиметься в такому ключі, то у суспільстві може виникнути запит на скасування парламентаризму в державі і заміну його на владу "сильної руки", що призведе до загрози демократичним цінностям.

Нагадаємо, джерела в Партії регіонів і СП раніше повідомили, що Ющенко готує подання до Конституційного суду з приводу легітимності роботи ВР шостого скликання. за даними джерел, рішення припинити повноваження Ради президент погодив з лідером Партії регіонів Віктором Януковичем.

У той же час, парламент продовжує бути заблокованим Партією регіонів і не працює.

Читайте також:

Ющенко і Янукович найближчим часом розпустять Раду

ПР передумала працювати і знову заблокувала Раду

БЮТ: Ющенко і Янукович планують розпуск Ради

Янукович і Литвин влаштували скандал у Верховній раді

ВідеоЮщенко запевнив, що не розпустить Раду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: