Ющенко не вважає "Східне партнерство" альтернативою вступу в ЄС

Президент вбачає у "Східному партнерстві" специфічний шлях, який має повторити країна, яка претендує на членство в ЄС.

 Президент Віктор Ющенко заявляє, що ініціатива Європейського союзу "Східне партнерство" не сприймається Україною як альтернатива угодам про асоціацію з ЄС, про створення зони вільної торгівлі і спрощення візового режиму, робота над якими ведеться і буде завершена найближчим часом.

Про це він заявив під час візиту до Угорщини, повідомляє прес-служба глави держави.

"Ми вбачаємо в цьому той специфічний шлях, який має повторити країна, яка претендує на членство в ЄС і тому угоди про асоціацію, зону вільної торгівлі, про безвізовий режим це є контекст наших відносин з Євросоюзом", – сказав Ющенко.

Проте, за його словами, саме у контексті розширення таких відносин, Україна позитивно ставиться до ініціативи "Східне партнерство".

"Це дозволить і Білорусі, і Молдові, і Вірменії, і Грузії, і Азербайджану, і Україні мати більш структурний діалог з Європейським союзом", – наголосив президент.

"Приємно відзначити, що ЄС відчуває необхідність окремої формули відносин з країнами Східної Європи, які не є членами Європейського союзу. Важливо, що цей формат формулюється окремо, що показує значення і особливість цих відносин", - підкреслив Ющенко. 

Читайте також:

Ющенко: без України Європа не вийде з кризи

Лукашенко запропонував Євросоюзу подружитися

Тарасюк: відновлення візового режиму для Європи вдарить по українцях

Україна передумала вводити візи для європейців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: