Ющенко не вважає "Східне партнерство" альтернативою вступу в ЄС

Президент вбачає у "Східному партнерстві" специфічний шлях, який має повторити країна, яка претендує на членство в ЄС.

 Президент Віктор Ющенко заявляє, що ініціатива Європейського союзу "Східне партнерство" не сприймається Україною як альтернатива угодам про асоціацію з ЄС, про створення зони вільної торгівлі і спрощення візового режиму, робота над якими ведеться і буде завершена найближчим часом.

Про це він заявив під час візиту до Угорщини, повідомляє прес-служба глави держави.

"Ми вбачаємо в цьому той специфічний шлях, який має повторити країна, яка претендує на членство в ЄС і тому угоди про асоціацію, зону вільної торгівлі, про безвізовий режим це є контекст наших відносин з Євросоюзом", – сказав Ющенко.

Проте, за його словами, саме у контексті розширення таких відносин, Україна позитивно ставиться до ініціативи "Східне партнерство".

"Це дозволить і Білорусі, і Молдові, і Вірменії, і Грузії, і Азербайджану, і Україні мати більш структурний діалог з Європейським союзом", – наголосив президент.

"Приємно відзначити, що ЄС відчуває необхідність окремої формули відносин з країнами Східної Європи, які не є членами Європейського союзу. Важливо, що цей формат формулюється окремо, що показує значення і особливість цих відносин", - підкреслив Ющенко. 

Читайте також:

Ющенко: без України Європа не вийде з кризи

Лукашенко запропонував Євросоюзу подружитися

Тарасюк: відновлення візового режиму для Європи вдарить по українцях

Україна передумала вводити візи для європейців

ВідеоЮщенко про "Східне партнерство"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: