Ющенко не збирається у відставку

Президент продовжить працювати "на своєму місці", оскільки в Україні існує "загроза конституційному ладу".

Президент Віктор Ющенко не збирається подавати у відставку.

Про це заявив в інтерв’ю журналістам представник президента у Верховній раді Ігор Попов.

Він спростував вчорашню (2 травня) заяву депутата від БЮТ Сергія Міщенка про те, що підготовлено два укази, одним з яких передбачено, що Ющенко подасть у відставку в разі створення нової коаліції, другим – оголосить перевибори Верховної ради.

"Президент не збирається подавати у відставку. Президент буде працювати на своєму місці. Роботи багато, тим більше є пряма загроза конституційному ладу в Україні", - наголосив Попов.

За його словами, Ющенко "захищатиме конституційний лад в Україні тими інструментами, які передбачені діючою Конституцією". Попов нагадав, що свого часу Ющенко пропонував одночасні дострокові вибори президента і ВР.

"В принципі, можна повернутися до розгляду цього варіанту вирішення політичної кризи в Україні", - зазначив він.

Як повідомляв ТСН.ua, 2 червня "бютівець" Сергій Міщенко заявив, що в разі створення широкої коаліції Ющенко одразу оголосить дострокові вибори до Верховної ради та глави держави.

Він заявив, що широку коаліцію потрібно було створювати набагато раніше, оскільки зараз президент докладе всіх зусиль, щоб не допустити внесення змін до Конституції.

За словами депутата, якщо ці два укази з’являться, то потрібно буде звернутися до Конституційного суду, щоб визнати ці укази неконституційними.

У свою чергу Ющенко припустив, що може піти з посади і раніше, але тільки якщо це допоможе втілити в життя підготовлені ним зміни до Конституції. За його словами, ці зміни дозволять якісно реорганізувати систему влади в Україні та позбутися політичних протистоянь.

"Я б заплатив дуже велику ціну, щоб це відбулося (зміна система влади – ТСН.ua), велику, і пішов би на великі компроміси", - сказав Ющенко. Він додав, що тут не стоїть питання: піде він з посади на місяць раніше, чи на місяць пізніше, тут саме головне - досягти якості побудови системи влади в Україні.

Читайте також:

Ющенко готовий піти з посади за однієї умови

Ющенко підготував указ про дострокові вибори ВР і президента

БЮТ і ПР вже поділили уряд. Список

Конституція від БЮТ і ПР перетворить Україну на парламентську республіку

ВідеоЮщенко не збирається у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: