Ющенко не збирається відмовлятися від державної дачі

Ющенко буде жити в Конча-Заспі до того часу, доки вирішить Янукович. Екс-президент каже, що живе на президентській дачі, бо є такий закон.

Екс-президент Віктор Ющенко не бачить проблем у своєму проживанні на президентській дачі в Конча-Заспі.

На прохання внести ясність у питання президентської дачі в Конча-Заспі – залишається він на ній жити чи покидає її – Ющенко сказав: "У чому питання? Є ж закон, відповідно до якого для президента після його перебування на посаді формуються певні рішення про його статус".

"Не я сам прописую собі ці статусні речі, не я приймаю відповідний указ. Це компетенція чинного президента. До нього, як автора ухваленого рішення, вам і варто звернутися", - заявив Ющенко.

"Крім того, ви можете звернутися до світового досвіду. Подивіться, де в Чехії проживає Вацлав Гавел. Або в Америці, або в Росії – у будь-якій країні колишній президент", - додав він.

Раніше повідомлялося, що питання про виселення Віктора Ющенка з державної президентської дачі досі не вирішене.

Це витікає з відповіді, яку новий керівник Державного управління справами Андрій Кравець направив народному депутатові від БЮТ Андрію Портнову.

У той же час під час прощальної прес-конференції на посаді президента Ющенко заявив: "Як розпорядиться майбутній президент з цим правом по відношенню до мене, це питання до нього. Скажуть на вокзалі - буду на вокзалі. Скажуть, згідно із законом є таке рішення - я його прийму. Подивимося".

Читайте також:

Ющенка досі не виселили з державної дачі

Онук Бандери поміняє звання Героя на дачу Януковича

Гриценко закликав Ющенка відмовитися від державної дачі

За Ющенком залишать прислугу, дачу і 40 тисяч гривень щомісяця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: