Ющенко не збирається звільняти Єханурова

Президент вважає, що спроба Юлії Тимошенко звільнити Юрія Єханурова - це шлях до хаосу, узурпування влади і монархії.

Президент Віктор Ющенко не бачить підстав для відставки міністра оборони Юрія Єханурова і називає обвинувачення в корупції на адресу міністра політичними маніпуляціями.

Про це глава держави сказав 20 травня під час підходу до преси у Стамбулі.

Ющенко зазначив, що обвинувачення Єханурова є спробою глибше дестабілізувати ситуацію і систему влади в Україні.

"Переконаний, що за цим стоять виключно політичні спроби, ще більше узурпувати владу, створити хаос, бо це найкраще середовище для проведення виборчої кампанії", - сказав Ющенко, додавши, що це є розправою.

"Я не бачу в діях міністра, в роботі самого міністерства тих обставин, які б сьогодні викликали необхідність відставки міністра", - сказав президент.

Ющенко підкреслив, що навпаки, останніми роками міністерство демонструвало професійну роботу, і він як президент зробить все, щоб і суспільство, і уряд по-іншому дивились на українську армію.

"Сьогодні армія потребує всілякої підтримки. Те відношення, яке демонструє уряд до оборонної політики, до солдата, на моє глибоке переконання, це ганебне відношення", - сказав президент.

Ющенко закликав парламентаріїв до відповідальності. Він нагадав, що в уряді і так сьогодні немає віце-прем’єра, міністра фінансів, міністра закордонних справ. Він зауважив, що і уряд, і парламентарії мають розуміти, що в сучасних умовах призначити нового міністра оборони буде неможливо.

"Це дорога до монархії", - сказав президент.

Нагадаємо, сьогодні, 20 травня, на засіданні уряду були оприлюднені результати перевірки ГоловКРУ господарської діяльності Міністерства оборони. Зокрема, було заявлено про виявлені масштабні порушення в земельній сфері, про корупцію в Міністерстві оборони при організації харчування солдатів і закупівлі палива для військової техніки.

Після цього прем`єр Юлія Тимошенко попросила Верховну раду і МВС створити спеціальну групу з розслідування фактів корупції в Міноборони і заявила про намір звернутися до президента Віктора Ющенка з проханням відправити Єханурова у відставку з посади міністра оборони.

У відповідь на це міністр заявив, що у відставку не збирається, а звинувачення у корупції розцінює як "наїзд" перед виборами.

Крім того він заявив, що хотів би "десь на вулиці" подивитися в очі тим людям, які проводили перевірку в його міністерстві.

Читайте також:

Єхануров: незабаром мене проклинатимуть дуже багато людей

Єхануров пригрозив тим, хто звинуватив його в корупції, зустріччю "десь на вулиці"

Єханурова відправляють у відставку за корупцію

Тимошенко знайшла в своєму уряді страшні корупцію та зловживання

ВідеоЮщенко не звільнить Єханурова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: