Ющенко не знає, що робити з Севастополем після 2017 року

Президент видав указ, яким зобов'язує чиновників підготувати план з розвитку міста Севастополя після 2017 року, коли Росія виведе з території міста свій флот.

Президент Віктор Ющенко доручив підготувати пропозиції щодо використання інфраструктури Севастопольської бухти в невійськових цілях.

Згідно з його указом, робоча група під керівництвом віце-прем'єра Олександра Турчинова та голови міської держадміністрації Севастополя Сергія Куніцина має підготувати план розвитку міста після 2017 року, коли Росія виведе з української території свій флот.

Указ виданий "з метою формування сприятливих умов для залучення інвестицій в соціально-економічний розвиток Севастополя, створення нових робочих місць і розвиток інфраструктури міста".

На підготовку пропозицій президент надав Турчинову та Куніцину два місяці. Протягом першого тижня вони мають внести на узгодження персональний склад робочої групи.

До питань, які буде вирішувати група, відноситься реалізація екологічних проектів, зокрема, пов’язаних з розливами нафти в Чорноморському басейні.

Також робоча група має внести пропозиції із залучення інвестицій для розвитку у місті енергетичного машинобудування, суднобудування, транспортного комплексу, харчової промисловості та житлового будівництва.

Робоча група також вивчить і внесе свої пропозиції з проблем забезпечення зайнятості населення і зменшення рівня безробіття в місті; поліпшення доступу мешканців міста до інформації, зокрема, шляхом розвитку і розширення мережі ретрансляторів.

Нагадаємо, Україна наполягає на виведенні Чорноморського флоту РФ з території Севастополя 28 травня 2017 року.

Москва неодноразово заявляла про своє бажання подовжити термін дії міждержавної угоди щодо ЧФ РФ, проте Київ категорично відмовляється робити це предметом дискусії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: