Ющенко ніколи не займався "смердючим газом"

Президент спростував заяви про свій зв'язок із газовими посередниками, що працювали на українському ринку.

Президент Віктор Ющенко не виключає, що борги компанії RosUkrEnergo, які були передані "Нафтогазу України", доведеться сплачувати з державного бюджету.

Про це глава держави заявив на засіданні Ради національної безпеки та оборони, присвяченому енергетичній безпеці України.

Президент заявив, що не хоче коментувати "маніпуляції щодо передачі прав НАК "Нафтогазу" на чийсь газ". "Мене просто бере великий сумнів, чому українська державна газова компанія бере на себе вимогу платежу спірного, який належав "Газпрому" Росії. Хай би "Газпром" забирав ці платежі", - пояснив Ющенко.

Крім того, президент назвав цинічними заяви щодо відмови від посередників в українсько-російських газових відносинах. Разом із тим, він зауважив, що не хоче розповідати всю передісторію появи посередника, щоб його не звинуватили у причетності до RosUkrEnergo.

"Я не займався вашим вонючим газом ніколи", - підкреслив він. У той же час, президент назвав неправдою те, що в Україні зараз немає газового посередника.

"Ми, заколисані цією брехнею, прийшли до того, що в рамках підписаних угод досягли домовленості про появу унікального посередника, який отримав 25% всього об’єму імпортованого газу", - нагадав Ющенко.

Нагадаємо наприкінці січня з'явилася інформація про те, що російський "Газпром" передав Україні борги RUE на суму в 1,7 мільярда гривень. "Нафтогаз" заявив про намір забрати в компанії-посередника весь її газ, що зберігається в українських сховищах.

Представники RosUkrEnergo у відповідь пообіцяли оскаржити такі дії в суді. Втім, пізніше "Газпром" спростував інформацію про передачу газу RUE Україні.

Президент Ющенко сьогодні заявив, що газові угоди України та Росії, підписані 19 січня, загрожують вітчизняній державності та були підписані без його мандату.


Читайте також:

Ющенко на РНБО: газові угоди Тимошенко загрожують державності

Москва продала борги Фірташа Україні

Тимошенко та Балога прийшли на засідання РНБО

ВідеоЮщенко ніколи не займався "смердючим газом"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: