Ющенко обіцяє служити нації на будь-якій посаді

Ющенко служитиме нації, незалежно від того, яку посаду обійматиме у майбутньому.

Президент України Віктор Ющенко обіцяє служити нації, незалежно від того, яку посаду обійматиме у майбутньому. Про це він сказав в інтерв’ю радіо "Свобода".

"Я в своїй політиці визначився, підтримують мене чи не підтримують. Вибачте, сутність моя не змінюється, я прийшов в політику з економічного ремесла, де був непоганим банкіром, фінансистом, прем’єром. І хочу сказати - я завжди буду слугувати нації, незалежно від того, на якій посаді я буду", - сказав Ющенко.

Він підкреслив, що ні в кого не просить посади, а просто попереджає українську націю, яка сьогодні має можливість вибору, про те, що в неї є два шляхи: "або повернутись в часи Кучми разом з Тимошенко та Януковичем, або йти додому в Європу з демократичними силами".

Ющенко також зауважив, що вважає себе відповідальним за політичну та економічну кризу в країні. "Я кожен день, будучи президентом в цій державі, ранок починаю з того, що переконую українців, що вони не хохли, не малороси, що вони є українцями", - сказав президент.

Ющенко наголосив на надзвичайній важливості процесу національного становлення як для розвитку економіки, так і для розвитку демократії. Водночас він зауважив, що це не може відбутися за короткий час. "Тому я не сприймаю песимізм і плачі", - сказав Ющенко.

Також він зауважив, що нинішні негаразди здебільшого викликані непродуманою конституційною реформою. Одна з проблем, за словами Ющенка, полягає в тому, що на сьогодні в державі розбалансована система влади. "У нас є небезпека авторитаризму, тому що у нас є два лідери - Янукович та Тимошенко, які представляють кращий московський проект, який забирає свободу, демократію, українство, а все інше вже нецікаво", - сказав він.

Читайте також:

Суд визнав слова Ющенко про офшори Тимошенко наклепом

Секретаріат: українська ГТС вже не наша

Ющенко порадив прихильникам Тимошенко покаятися

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: