Ющенко обурився, що Луценко не бореться зі злочинністю, а замилює очі

Президент неодноразово вимагав від органів внутрішніх справ жорстких і ефективних дій у відповідь на сплеск злочинності.

Президент Віктор Ющенко стверджує, що попри оптимістичні заяви міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, криміногенна ситуація в країні залишається складною.

Про це повідомила під час брифінгу прес-секретар президента Ірина Ванникова.

"Дивно, що міністр вперто не помічає стрімкого зростання кількості саме тяжких злочинів, у тому числі вбивств. Більше того, такі злочини вже набули зухвалого, навіть "демонстративного" характеру", – наголосила вона.

Прес-секретар нагадала, що президент неодноразово вимагав від органів внутрішніх справ жорстких і ефективних дій у відповідь на сплеск злочинності. "Замість того, щоби зробити належні висновки у своїй роботі, міністр внутрішніх справ почав заперечувати очевидне", - цитує Ванникову прес-служба глави держави.

"Нажаль, буквально наступними днями життя довело хронічну невирішеність проблем, на які вказував глава держави", – констатувала вона.

"Особливо турбує те, що представники влади і надто – органів внутрішніх справ дедалі більше почувають себе безкарними, дозволяють собі безпрецедентні речі", – сказала прес-секретар.

Ванникова повідомила, що глава Секретаріату президента Віра Ульянченко, відповідаючи за дорученням глави держави на лист міністра внутрішніх справ, звернула його увагу на недопущення безпідставної дискредитації керівників органів державної влади, зокрема і прем'єр-міністра. Вона закликала надалі утриматися від оприлюднення перекрученої інформації, а також викорінити практику надання президентові недостовірних даних.

Читайте також:

Луценко: чиновники Ющенка за рік розікрали більше 2 млрд гривень

Луценко: іноземні злодії в законі хочуть контролювати Україну

Луценко: керівників Нацбанку будуть судити за півроку

Луценко: нардеп Ельбрус Тедеєв у 90-ті був членом банди

ВідеоЮщенко обурився бездіяльністю Луценка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: