Ющенко оголосив догану голові київської РДА і повернув йому крісло

Голову Подільської районної державної адміністрації в Києві Євгена Романенка, причетного до справи ВАИ "Квазар", президент поновив на посаді.

Президент оголосив догану голові Подільської районної державної адміністрації в Києві Євгену Романенку.

Про це йдеться у розпорядженні глави “Про притягнення до відповідальності Романенка”, текст якого розміщено на його офіційному сайті.

“За недодержання вимог законодавства про працю щодо застосування заходів заохочення, послаблення виконавської дисципліни” оголосити догану голові Подільської районної державної адміністрації міста Києва Романенку, зазначено в розпорядженні.

Президент своїм розпорядженням доручив приступити до виконання повноважень за посадою голові Подільської районної державної адміністрації Києва Романенку у зв`язку із завершенням роботи службової комісії з розслідування неналежного виконання службових обов`язків і перевищення повноважень. Розпорядження Ющенка від 6 лютого "Про відсторонення Романенка від виконання повноважень за посадою" визнано таким, що втратило чинність.

Службове розслідування відносно Романенка стосувалося справи ВАТ "Квазар", працівники якого звинувачували Подільську райдержадміністрацію у змові з групою осіб, які намагаються захопити підприємство.

Читайте також:

Ющенко скасував одночасне проведення місцевих та парламентських виборів

Кличко дав Ющенку місяць на звільнення Черновецького

Держкомстат: заяви Ющенка шкодять економіці

В центрі Москви портрет Ющенка закидали черевиками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: