Ющенко оприлюднив дані свого виборчого фонду

Віктор Ющенко заявив, що не приховує розмірів свого виборчого фонду, і оприлюдний їх дані.

Кандидат у президенти Віктор Ющенко опублікував офіційні дані про надходження коштів на поточний рахунок свого виборчого фонду та їх використання станом на 18.00 23 грудня 2009 року.

Як зазначається на офіційному сайті кандидата, це було зроблено у відповідь на запит журналістів, в інтерв'ю яким Віктор Ющенко пообіцяв у четвер, 24 грудня, оприлюднити дані свого виборчого фонду.

"Не на того напали", - сказав Ющенко, відповідаючи на питання, чи всі кандидати в президенти сьогодні приховують розміри своїх виборчих фондів.

При цьому президент категорично відкинув звинувачення у використанні ним адміністративного ресурсу під час ведення виборчої кампанії. Кажучи про свої зустрічі і регіональні поїздки, президент підкреслив, що не агітує за себе.

"Я жодного слова в своїй промові, а я їх провожу 4-5 в день з дипломатичним корпусом, студентами. Я є президентом цієї країни, пробачите, мені ніхто не указуватиме, з ким і коли мені зустрічатися", - сказав Ющенко.

дані виборчого фонду Ющенко
Дані виборчого фонду Віктора Ющенка

Він підкреслив, що під час своїх зустрічей з людьми переслідує єдину мету – переконати їх в необхідності розібратися в цінностях, які вони підтримують, розібратися, в чому суть президентських виборів 2010 року.

При цьому Ющенку відзначив, що коли люди розумітимуть ці речі, вони можуть йти на виборчі ділянки і голосувати за того, за кого захочуть.

"Знаєте, я з підносом у вас не стою під квартирою з своєю кандидатурою – у мене є честь, але я хочу сказати одне: ваш вибір повинен бути самим величним, а за кого ви голосуватимете - це ваша справа", - сказав президент. При цьому він привів приклад, що в Криму найменша кількість його агітаційних плакатів.
 

Читайте також:

Мєдвєдєв назвав Ющенка "нашим російським" кандидатом

Ющенко дасть Криму пільгові економічні умови

Ющенко перейшов на блатний жаргон

Ющенко: Навіть собака за 4 місяці розуміє українську

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: