Ющенко оскаржив рішення суду про позбавлення Бандери звання Героя

Ющенко наголошує, що донецький суд не має права розглядати легітимність указів глави держави.

Екс-президент Віктор Ющенко оскаржив рішення Донецького окружного адміністративного суду, яким той визнав незаконним указ про привласнення звання Героя Степану Бандері.

"Віктор Ющенко подав апеляційну скаргу на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 2 квітня 2010 року. Заявник апеляційної скарги вважає, що рішення Донецького окружного адміністративного суду не відповідає вимогам чинного законодавства України, а тому повинно бути скасовано", - повідомляє прес-служба партії "Наша Україна".

В апеляції говориться, що рішення президента Ющенка про відзначення постаті Бандери готувалося за наслідками докладного вивчення досліджень фахівців в галузі історії, думки громадськості, видатних суспільних діячів.

"Рішення президента України про присвоєння Степану Бандері звання Героя України було обґрунтованим з точки зору історії, суспільної значущості постаті Бандери, ухвалене з дотриманням вимог чинного законодавства України", - наголосив Ющенко в апеляційній скарзі.

Крім того, він наголошує, що Донецький окружний адміністративний суд не мав права розглядати позов про скасування указу глави держави

"Адміністративні справи з приводу оскарження нормативно-правових актів президента України вирішуються окружним адміністративним судом, територіальна юрисдикція якого поширюється на місто Київ", - нагадав Ющенко.

Як відомо, 2 квітня Донецький окружний адміністративний суд відібрав у Бандери звання Героя. У рішенні суду було зазначено, що указ Ющенка був виданий з порушенням норм у зв'язку з тим, що Бандера ніколи не був громадянином України.

Читайте також:

Конституційний суд відмовився розглядати "справу Бандери"

Ющенко закликав Януковича зберегти за Бандерою звання Героя

Донецький адвокат збирається позбавити звання Героя Романа Шухевича

Донецький суд відібрав у Бандери звання Героя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: