Ющенко оскаржив у КС поправки до закону про вибори президента

Віктор Ющенко розписав все, що йому не подобається у законі про вибори і уповноважив розібратися з цим Ставнійчук.

14 вересня президент України звернувся до Конституційного суду з клопотанням про визнання низки положень закону Про вибори Президента України такими, що не відповідають Конституції.

З текстом з пропозиціями глави держави можна ознайомитися на сайті офіційного інтернет-представництва президента України.

"З огляду на суспільну важливість порушених питань, їх значення для належної організації, проведення виборів Президента України, реалізації волевиявлення громадян на цих виборах, забезпечення конституційних виборчих прав, а також ураховуючи обмеженість часу, що залишився до початку виборчого процесу, прошу розглянути це конституційне подання невідкладно.

Брати участь у конституційному провадженні за цим поданням уповноважено заступника Глави Секретаріату Президента України – Представника Президента України у Конституційному Суді України Ставнійчук", - говориться у тексті пропозиції.

Нагадаємо, 10 вересня вступив у силу закон, що вносить поправки до законодавства про вибори президента.

Закон був прийнятий парламентом 24 липня, а 18 серпня Президент повернув закон у ВР з відповідними пропозиціями. Уже 21 серпня парламентарії, розглянувши пропозиції Президента, повторно прийняли цей закон. За подолання вето проголосувало 325 народних депутатів.

25 серпня закон був надісланий на підпис президенту, але 2 вересня Віктор Ющенко повернув його до Ради без свого підпису, з пропозицією опублікувати його з підписом спікера, і попередженням про те, що оскаржить зміни в Конституційному суді. Володимир Литвин підписав новий закон 9 вересня.

Читайте також:

Ющенко найближчим часом оскаржить закон про вибори президента у КС

Закон про вибори президента набув чинності

Литвин: Президентські вибори можуть бути зірвані

Литвин підписав закон про вибори президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: