Ющенко отримав Ненобеля

Газета The Wall Street Journal назвала президента України Віктора Ющенка гідним Нобелівської премії миру.

Віктор Ющенко та Михайло Саакашвілі
УНІАН
Автори статті захоплюються президентами України та Грузії, що змогли закріпити демократії "під самим носом Москви".
Газета The Wall Street Journal назвала президента України Віктора Ющенка гідним Нобелівської премії миру. Про це йдеться в статті "Ненобелівські лауреати", повідомляє УНІАН із посиланням на прес-службу голови Української держави.

Віктора Ющенка видання називає серед більш ніж 20 видатних особистостей сьогодення, достойних цієї високої нагороди, які, проте, не отримали її 2007 року.

Оцінюючи внесок у справу миру президента України Віктора Ющенка та президента Грузії Михайла Саакашвілі, газета пише, що "незважаючи на зусилля Кремля послабити їх молоді держави, вони залишились вірними духу "мирних" революцій, якими вони керували в Україні та Грузії, і довели, що демократія може пустити міцне коріння навіть "під носом" у Росії".

Серед інших потенційних претендентів на Нобелівську премію миру, які її не отримали, названо, зокрема, лідера російської опозиції Гарі Каспарова, екс-прем’єра Британії Тоні Блера, бірманських ченців, китайських блоґґерів, іракський народ.

У статті "Ненобелівські лауреати" висловлено сподівання, що наступного 2008 року Нобелівський комітет зможе розглянути кандидатури "тих чоловіків і жінок, які ризикували своїм життям та існуванням, щоб звільнити світ від насилля та гноблення".

The Wall Street Journal - американська газета ділових кіл з щоденним накладом 2 млн. примірників.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: