Ющенко: педофілів у владі чекає доля Лозінського

Президент звернувся до генпрокурора з вимогою забезпечити ефективне розслідування "справи педофілів".

Президент Віктор Ющенко критикує Генпрокуратуру за неефективне розслідування "справи педофілів" і закликає покарати злочинців.

Про це він сказав на форумі "З любов’ю і теплом до дітей", коментуючи справу про зґвалтування дітей у Криму, до якої нібито виявились причетними народні депутати.

"Згадайте той скандал, який сьогодні відбувається в українському суспільстві, коли на самих високих щаблях влади ми маємо, вибачте, педофілів, людей, які наносять колосальну шкоду нашій моралі... Але, на жаль, вони сьогодні з мандатом", - сказав Ющенко, звертаючись до генпрокурора Олександра Медведька, який також сидів у президії.

"І думаю, на них чекає доля Лозінського (екс-депутат, перебуває в міжнародному розшуку за звинуваченням у вбивстві - ред.). Те саме політичне прикриття, і через декілька тижнів ми будемо їх шукати через Інтерпол, Олександре Івановичу", - додав він.

Водночас, на думку президента, зараз, "коли суспільство вимагає ефективного розслідування", "ефективних, ясних і чітких дій від Генпрокуратури" нема.

"Бо дивимося на цього народного депутата – чи на одного, чи на другого, чи на третього, - як на небожителя. Санкції на його притягнення відповідальності треба у Господа Бога просити, а не керуватися національним законодавством", - сказав він.

"От і граємо у гру, яка, Олександре Івановичу, закінчиться так, як гра з Лозінським, якого випустили, якого прикрила політична сила. Тепер серія номер два – з педофілами", - додав Ющенко.

Звертаючись вчергове до Медведька, Ющенко заявив: "Я хочу, Олександре Івановичу, щоб ваша реакція була миттєвою. Щоб на ваших діях українське суспільство побачило, що ми маємо ефективну Генпрокуратуру, яка зразу за шкірку може цих людей притягнути до відповідальності".

 

Читайте також:

Ющенко фільтруватиме в Раді педофілів і вбивць

Ющенко вимагає розслідувати зґвалтування дітей в "Артеку", не дивлячись на тиск

Ющенко розповів американцям, що в Україні альтернативи йому не існує

Ющенко попросив ПАРЄ належно оцінити Голодомор

ВідеоЮщенко про "справу педофілів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: