Ющенко знову ліквідував адмінсуд

Президент Ющенко своїм указом знову ліквідував окружний адміністративний суд Києва.

Відповідний указ №941 розміщено на офіційному сайті глави держави. Цим указом, зокрема, вносяться зміни до президентського указу від 16 листопада 2004 року про утворення місцевих та апеляційних адміністративних судів, затвердження їх мережі та кількісного складу суддів. З указу, зокрема, вилучається абзац про утворення окружного адмінсуду Києва. Замість цього абзацу вносяться зміни такого змісту: "У системі адміністративних судів України утворюються від 17 жовтня 2008 р. такі місцеві адміністративні суди:
Центральний окружний адміністративний суд міста Києва;
Лівобережний окружний адміністративний суд міста Києва".

Іншим указом №942 Ющенко перевів на роботу на посадах суддів новоутвореного Центрального окружного адмінсуду Києва суддів окружного адмінсуду Києва Наталію Блажівську, Павла Вовка, Валерія Кузьменка і Юрія Цвіркуна, а також суддю Полтавського окружного адміністративного суду Олексія Огурцова та суддю Львівського окружного адміністративного суду Віталія Тертичного.

Раніше сьогодні, 17 жовтня, повідомлялося, що Ющенко скасував свій указ від 13 жовтня, яким ліквідовувався Окружний адміністративний суд Києва.

Як повідомляв ТСН.ua, 10 жовтня Окружний адміністративний суд міста Києва за позовом БЮТ припинив дію указу президента про призначення позачергових виборів до ВР. Суд також заборонив Центральній виборчій комісії проводити будь-які засідання, пов`язані з організацією виборів.

8 жовтня депутат від БЮТ Сергій Соболєв заявив про намір Ющенка ліквідувати ряд апеляційних судів, які розглядали резонансні справи, пов’язані з главою держави та керівниками його Секретаріату.

"Таким чином, знайдено унікальний спосіб розправи з неугодними судами через ліквідацію цих судів", - наголосив Соболєв.

Того ж дня міністр юстиції України Микола Оніщук заявив, що президент, відповідно до Конституції, має право ліквідовувати, утворювати чи реорганізовувати суди.

13 жовтня Ющенко своїм указом ліквідував Окружний адмінсуд Києва.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: