Ющенко: переговори про звільнення Faina чотира рази починали з нуля

Ющенко заявив, що переговори щодо звільнення Faina доводилося починати 4 рази практично з нуля, оскільки кожного разу вони стикалися з різними проблемами.

Віктор Ющенко високо оцінив роль України в звільненні судна Faina з піратського полону. Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу ICTV в неділю увечері.

"Україна продемонструвала, що це повноцінна держава, яка може постояти за своїх громадян, яке через міжнародних партнерів може вирішити найскладніші питання, що стосуються долі наших громадян", - відзначив президент.

Також, в інтерв'ю Ющенко розповів про хід переговорів, які ускладнювалися тим, що їм доводилося вести не з публічною владою держави, а з мафією.

Глава держави відзначив, що переговори доводилося починати чотири рази практично з нуля, оскільки кожного разу вони стикалися з різними проблемами. Зокрема на одному з таких етапів відбулося втручання в переговорний процес міжнародної мафії.

У свою чергу, президент України дав високу оцінку ролі зовнішньої розвідки України, МЗС і СБУ, а також подякував власникам судна Faina.

Крім того, за словами Ющенка, впродовж всього переговорного періоду Україна через посередників забезпечувала моряків всім необхідним. 

Читайте також:

Екіпаж Faina вилетить до Києва

Морякам Faina скоротили зарплату на 200 дол. за телефонні розмови 

Ющенко вимагає у Тимошенко доставити екіпаж Faina за бюджетний кошт


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: