Ющенко перейшов на блатний жаргон

Президент Віктор Ющенко відмовився вчити "Мурку" і ходити на "малину", а лідерів партій закритого типу назвав "паханами".

Кандидат у президенти, чинний глава держави Віктор Ющенко розкритикував вибори за закритими списками, назвавши партії закритого типу "фан-клубами, на чолі яких стоїть один "пахан".

"Чому кримінальна сила іде у владу? Тому що вона має імунітет і прагне бути безвідповідальною перед законом. Людина, у якої повний імунітет, плювати хотіла на цю націю", - заявив Ющенко під час свого робочого візиту до Криму.

Як повідомив офіційний сайт Ющенка, президент закликав змінити систему виборів, щоб громадянин міг голосувати за конкретного депутата, якого він підтримує у Верховній раді.

Ющенко наголосив, що в руках у кожного українця "найбільша цінність - ваш голос". Тому він застеріг від "невірного вибору".

"Мій світогляд - це не світогляд Януковича, це не світогляд Тимошенко. Це те, що нас розрізняє. Якщо ми підемо дорогою цих цінностей, нам потрібно вчити Мурку, яку на зонах співають, на "малину" ходити та на стрілки. Це не та дорога", - зазначив Ющенко.

Раніше Ющенко заявив, що його опоненти на президентських виборах прем’єр Юлія Тимошенко та лідер Партії регіонів Віктор Янукович у разі перемоги на виборах глави держави не шануватимуть демократію та свободу слова.

Читайте також:

Ющенко: Навіть собака за 4 місяці розуміє українську

Герман: Тимошенко використовує екстрасенсів і схожа на "дівку з окружної"

Ющенко продав з аукціону свій мед, а Янукович - чужу картину

БЮТ: Ющенко – технічний кандидат Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: