Ющенко переконаний, що газові домовленості з Росією треба переглянути

Ющенко вважає, що до теми газових стосунків треба повертатися на якомога відкритіших і ясних принципах.

Президент Віктор Ющенко заявляє про необхідність перегляду газових домовленостей між Росією та Україною. Про це він заявив в середу на прес-конференції.

"На жаль, я переконаний, що до теми газових стосунків треба повертатися на якомога відкритіших, публічніших і ясних принципах", - заявив Ющенко.

"Я вже чотири роки повторюю, що ми не просимо ніяких пільг, ми хочемо ринкових умов, ясних і зрозумілих. Тільки ринкові умови мінімізують політичний вплив", - сказав президент.

За словами Ющенка, до сьогодні у газових відносинах між Україною і Росією домінує політична складова.

"Ми повинні, Україна і Росія, знайти такий режим відносин, який би засвідчив перед нашими західними партнерами, що ми маємо таку кореспондентську пару, яка є найбільш відповідальною з погляду забезпечення енергетичної безпеки Європейського Союзу", - зазначив президент.

"Ми повинні дихати стабільністю, взаємно дихати стабільністю, тоді ми цікаві. Якщо ні, безумовно, з`являтимуться варіанти не на користь Росії і не на користь Україні", - сказав Ющенко.
Ющенко також зазначив, що "досягнуті домовленості клонують проблеми", бо тепер "кожен місяць є проблема, як здійснюється акцепт розрахунків, як поступати з тими об’ємами, як вже не вибрала Україна, а договір існує".

Тому, на думку президента, "це, по-суті, вже ручне управління". "Це – не стабільність, це ризик, який я як президент не планував", - зазначив Ющенко.

Читайте також:

Росія підготувала нову угоду про транзит енергоносіїв

СБУ викрила дві підпільних нафтових свердловини

Туркменія постачатиме газ європейцям в обхід Росії

МВФ збирається збільшити кредит для України
 

ВідеоЮщенко про газові домовленості

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: