Ющенко переконаний, що комісія Ради перешкоджає розслідуванню його отруєння

На думку президента, мета цієї ТСК, якнайдовше затягнути процес розслідування справи, адже туди включений політичний інтерес.

Президент Віктор Ющенко переконаний, що Генеральна прокуратура розслідує кримінальну справу, порушену за фактом його отруєння, однак вважає, що парламентська Тимчасова слідча комісія з цього питання не допоможе у розслідуванні.

Про це глава держави сказав сьогодні на прес-конференції.

На думку президента, мета цієї ТСК, якнайдовше затягнути процес розслідування справи. " Туди включений очевидний політичний інтерес", - сказав Ющенко.

На його думку, парламентська комісія "бере під свій покров обставини, які не відповідають за чинним законодавством повноваженням цієї комісії". Ющенко також додав, що, крім цього, парламентська ТСК перевищує свої повноваження.

Президент пообіцяв зробити зі свого боку "все, що потрібно слідству, Генпрокуратурі, з якомога швидшого завершення цієї справи, передачі її до суду".

При цьому Ющенко зазначив, що задоволений ходом розслідування цієї справи.

"Я думаю, що у слідства є прогрес. Робота, яка проведена, досить вагома, продуктивна і результативна. Я задоволений, як останнім часом працює у цьому питанні Генпрокуратура", - сказав він.

Нагадаємо, 25 березня народні депутати України Олена Лукаш та Нестор Шуфрич (фракція Партії регіонів) внесли до парламенту проект постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії ВР з питань розслідування обставин отруєння кандидата в президенти Віктора Ющенка та виявлення осіб винних у зволіканні з розслідуванням кримінальної справи.

31 березня ВР створила ТСК з питань розслідування обставин отруєння Ющенка. Головою ТСК обрано народного депутата від фракції Партії регіонів Володимира Сівковича.

Читайте також:

Генпрокуратура "переконливо рекомендує" не коментувати отруєння Ющенка

Заступник генпрокурора: версій по отруєнню Ющенка має бути більше

Генпрокуратура стала третім фігурантом у справі Жванії

Рада створила комісію для розслідування отруєння Ющенка
 

ВідеоЮщенко про розслідування його отруєння

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: