Ющенко підготував нового міністра оборони, але не вірить, що його затвердять

Президент вважає, що Юлія Тимошенко не дозволить призначити нового міністра, тому що хоче керувати урядом "в ручному режимі".

Президент Віктор Ющенко завтра планує подати до Верховної ради кандидатуру міністра оборони, але сумнівається, що вона буде підтримана. Про це він сказав сьогодні, 9 червня, на прес-конференції у Києві.

Ющенко зауважив, що в нього є дві кандидатури на цю посаду, і сьогодні ввечері він прийме остаточне рішення.

Водночас, президент наголосив, що питання сьогодні не в тому, що немає людини, яка може достойно і професійно очолювати Міністерство оборони. За словами Ющенка, ключовою перепоною є позиція Юлії Тимошенко. За його словами, сьогодні мета прем’єра – керувати урядом у ручному режимі. Тому президент прогнозує, що навряд чи міністр оборони буде призначений.

Нагадаємо, 5 червня Верховна рада звільнила з посади міністра оборони Юрія Єханурова. Підставою звільнення називається корупція, зловживання та порушення законів України, виявлених у Міністерстві оборони Контрольно-ревізійним управлінням. Виконуючим обов'язки міністра призначений його заступник Валерій Іващенко.

Проте, на думку експертів, Єхануров став жертвою "полювання" на міністрів від НУ-НС, яке начебто розпочала Юлія Тимошенко.

Наразі в уряді відсутні міністри фінансів, оборони та закордонних справ. У парламенті також зареєстровані постанови про звільнення міністра юстиції Миколи Оніщука та віце-прем'єра Івана Васюника. Всі згадані урядовці (крім міністра фінансів Віктора Пинзеника, який сам пішов у відставку) є представниками НУ-НС.

Читайте також:

Єханурова звільнили з посади міністра оборони

Кабмін призначив на місце Єханурова Іващенка

Єханурова звільнили з посади міністра оборони

КРУ доведеться "дико вибачитися" перед Єхануровим за звинувачення у корупції

ВідеоЮщенко підготував міністра оборони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: