Ющенко підготував указ про дострокові вибори ВР і президента

Причиною розпуску Верховної ради може стати створення широкої коаліції між БЮТ та ПР.

Депутат від БЮТ Сергій Міщенко стверджує, що в разі створення широкої коаліції президент Віктор Ющенко одразу оголосить дострокові вибори до Верховної ради та президента. Про це він заявив сьогодні, 2 червня, в інтерв’ю журналістам.

"Сьогодні до мене надійшла інформація про те, що уже заготовлені, якщо коаліція створиться, в Секретаріаті президента два проекти указів: перший указ про дострокові парламентські вибори, а другий - про президентські", - сказав Міщенко.

Він зауважив, що широку коаліцію потрібно було створювати набагато раніше, оскільки зараз президент докладе всіх зусиль, щоб не допустити внесення змін до Конституції.
За словами депутата, якщо ці два укази з’являться, то потрібно буде звернутися до Конституційного суду, щоб визнати їх неконституційними.

"А це час, і поки ми їх визнаємо неконституційними, пройде два місяці", - сказав він.

Нагадаємо, вчора, 1 червня, представник Секретаріату президента Ігор Попов заявив, що поки причин для розпуску парламенту немає, але якщо вони будуть створені, тоді буде задіяно "план Б" – тобто оголошений указ про розпуск ВР.

Також нагадаємо, президент Віктор Ющенко заявив напередодні, що сьогодні у Верховній раді буде оголошено про створення коаліції між Партією регіонів і БЮТ.

"Я не виключаю, що завтра (2 червня) всі таємні переговори, консультації, зокрема в інших державах, все ж таки приведуть до того, що ця коаліція буде створена, створена публічно", - сказав Ющенко, додавши, що йому відомо про консультації, які активно проводяться, і створення "надсекретної групи", яка розробила проект об'єднання двох політичних сил.

Ющенко заявив, що справжньою метою створення нової коаліції є внесення змін до Конституції, зокрема, скасування прямих виборів президента. На його переконання, у разі ухвалення такого рішення, його можна буде назвати не інакше як конституційний переворот.

Читайте також:

Секретаріат чекає, коли можна буде задіяти план "Б" і розпустити Раду

Блок Литвина має намір приєднатися до коаліції БЮТ і ПР

"Регіони" знову пропонують "велику" коаліцію

БЮТ і ПР можуть відмовитися від офіційного оформлення союзу

ВідеоЮщенко має указ про дострокові вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: