Ющенко підготував указ про вибори (відео)

Джерело у Секретаріаті повідомило виданню "Комерсант-Україна", що у президента готовий указ про розпуск ВР з відкритою датою виборів.

Джерело повідомило, що Ющенко може оприлюднити указ у будь-який момент, і цього разу він буде "підкріплений повним юридичним і моральним правом".

Як повідомляє видання, стратегічне рішення про об'єднання БЮТ і Партії регіонів на рівні керівників цих політичних сил вже прийнято. Газета пише, що БЮТ висунув три головні вимоги: Тимошенко має залишитися прем’єром; Конституцію треба змінити в бік зменшення повноважень президента; найближчим часом виборів не повинно бути. 

Джерело в НУ-НС повідомило сьогодні, що Ющенко розпустить Верховну раду, якщо Плюща не оберуть спікером.

Джерело сказало, що вчора Ющенко і Луценко мали тривалу розмову, під час якої президент намагався переконати міністра голосувати на кандидатуру Плюща, але той відмовився.

Янукович-Тимошенко
УНІАН
Тимошенко і Янукович домовляються на 5 років наперед
Вчора представник БЮТ Валерій Писаренко заявив, що БЮТ і ПР домовляються про "діяльність коаліції на наступні 3-5 років, і, окрім цього, говоримо про сфери відповідальності, в яких кожна політична сила повинна мати своїх представників".

На можливість створення коаліції БЮТ і ПР президент вчора відреагував заявою про те, що така коаліція – загроза демократії. "Створення цієї коаліції є дуже ймовірним. Власне кажучи, формально, вона вже у нас сьогодні створена", - сказав Ющенко, але висловився категорично проти такого формату коаліції.


Політолог Віталій Кулик в ефірі ТСН заявив, що імовірність створення коаліції Партії регіонів і БЮТ є. Політолог називає її "олігархічним консенсусом". На думку Кулика, зараз між політичними силами ведеться торг щодо двох посад – спікера та прем’єра.

Експерт прогнозує, що на посаду спікера запропонують Лавриновича. 

Коаліція Партії регіонів і БЮТ політолог назвав "гламурним порожняком", бо депутати будуть дискутувати навколо соціал-популістських ідей. 

Віталій Кулик не виключає, що у разі провалу переговорів між БЮТ і ПР можливе створення коаліції у складі БЮТ – НУ-НС – Блок Литвина, але вважає її складною.

Прогнози політолога щодо майбутнього Верховної ради дивіться на відео.

ВідеоЧому нова коаліція - "гламурний порожняк"?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: