Ющенко підняв амфору з дна моря

Віктор Ющенко ознайомився з роботою міжнародної підводно-археологічної експедиції "Візантія-2007", яка проходить в акваторії Чорного моря.

Президент Віктор Ющенко ознайомився з роботою міжнародної підводно-археологічної експедиції "Візантія-2007", яка проходить 10-21 серпня в акваторії Чорного моря в Херсонесі.

Про це сказано в повідомленні прес-служби президента.

Ющенко спостерігав за роботами, які проводяться з використанням новітнього обладнання, зокрема, телекерованих підводних апаратів і сам з їхньою допомогою особисто підняв із глибини стародавню амфору.

Президент високо оцінив перші результати спільної роботи українських й американських вчених із вивчення підводної археологічної спадщини України.

"Я впевнений, цей гарний початок великого, сильного національного музею, що проілюструє нашій країні, народу, людям усього світу одну із цікавих античних сторінок Чорноморського узбережжя", - передає прес-служба слова Ющенка.

Президент підкреслив, що співробітництво з американською стороною в зміцненні технічної бази для підводних розкопок має велику перспективу.

Головна мета "Візантії-2007" - проведення підводних розкопок залишків вітрильно-веслового корабля часів Візантії (приблизно IX-X століття), який був знайдений під час попередньої міжнародної експедиції "Чорне море - 2006".

ВідеоУнікальна археологічна знахідка в Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: