Ющенко підписав безвізовий режим із Бразилією

Ющенко домовився про безвізовий режим з Бразилією, а ще отримав Орден Південного Хреста від Луїса Інасіо Лули да Сілва. У відповідів нагородив останнього орденом Свободи

Президент України Віктор Ющенко повідомив, що сьогодні було підписано угоду про запровадження безвізового режиму між Україною та Бразилією.

Про це він сказав на спільній з президентом Федеративної Республіки Бразилія Луїсом Ігнасіо Лула да Сілвою прес-конференції.

Зазначена Угода створює правові підстави для лібералізації візового режиму стосовно окремих категорій громадян України та Бразилії. Зокрема передбачається, що громадяни двох країн мають право вільно подорожувати без віз з діловою або туристичною метою.

"Окремо хотів би виділити досягнуті домовленості і підписання угоди про перехід на безвізовий режим. Я уточняю: відповідною угодою передбачається безвізовий характер туристичних відносин, що по суті дає можливість для кожної категорії громадян двох країн здійснювати безвізовий режим поїздок. Я переконаний – це велика перемога, це крок до посилення людського обміну", - зокрема сказав Ющенко.

Також президент повідомив про підписання угоди щодо забезпечення прямого повітряного сполучення. Ющенко зауважив, що прямі авіарейси планується започаткувати за півроку.

Польоти здійснюватимуться тричі на тиждень.

Як відомо, у рамках державного візиту президента Бразилії Луїса Інасіо Лули да Сілва до України відбулася церемонія офіційної зустрічі глав держав.

Віктор Ющенко та Луїс Інасіо Лула да Сілва оглянули стрій воїнів Почесної варти, вишикуваний перед Секретаріатом президента.

Після виконання державних гімнів України та Бразилії відбулося взаємне представлення офіційних делегацій.

Під час церемоній під відкритим небом було помітно, що погода в Україні для теплолюбивого Луїса Інасіо Лули да Сілва була занадто прохолодно.

Крім того, президент України Віктор Ющенко вручив президентові Бразилії Луїсу Інасіо Лула да Сілві орден Свободи.

У свою чергу президент Бразилії вручив президентові України Орден Південного Хреста.

Читайте також:

ЄС розвіяв мрії України про безвізовий режим

Ізраїль полегшив візовий режим для українських туристів

Візи на чорному ринку: дорого, але без черг і довідок

Українці зможуть їздити до Росії без відмітки в паспортах

ВідеоЮщенко підписав безвізовий режим із Бразилією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: