Ющенко підписав деякі закони

Прес-служба Президента повідомила, що Віктор Ющенко підписав низку законів, прийнятих Верховною Радою після 2 квітня.

Президент Віктор Ющенко підписав ряд прийнятих Верховною Радою після 2 квітня законів. Про це сказано в повідомленні прес-служби Президента.

Зокрема, це закони "Про внесення змін у статтю 6 закону України "Про гуманітарну допомогу", "Про внесення змін у Кримінальний кодекс України щодо встановлення відповідальності за незаконні дії щодо отруйних і сильнодіючих лікарських препаратів", "Про внесення змін у деякі закони України щодо збереження дитячих позашкільних навчальних закладів", "Про внесення змін у Кодекс України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за правопорушення в сфері карантину рослин", "Про внесення змін у статтю 6 Закону "Про транзит вантажів".

Крім цього, Ющенко підписав закон "Про організацію й проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні", "Про внесення змін у закон "Про Антимонопольний комітет", а також закон "Про внесення змін у Закон України "Про Державний бюджет України на 2007 рік" та інші.

Нагадаємо, 29 травня при участі депутатів від опозиції Верховна Рада підтвердила 53 закони, які були прийняті після 2 квітня.

2 квітня Президент Віктор Ющенко достроково припинив повноваження Ради через відсутність у ній коаліції фракцій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: