Ющенко підписав закон про підтримку "Артека" й "Молодої гвардії"

Закон, зокрема, визначає особливості правового режиму майна дитячих центрів, закріпленого за ними, і земельних ділянок.

Президент Віктор Ющенко підписав закон "Про державну підтримку і особливості функціонування дитячих центрів "Артек" і "Молода гвардія".

Текст закону розміщено на офіційному сайті голови держави.

Законом передбачається виділення з бюджету додаткового фінансування на придбання 90% путівок "Артека" і 100% путівок "Молодої гвардії".

Крім того, закон визначає особливості правового режиму майна дитячих центрів, яке закріплене за ними на праві господарського відання, і земельних ділянок, наданих їм у постійне користування.

Законом передбачається, що путівки видаватимуться пільгово або безкоштовно дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківської опіки, дітям-інвалідам і з малозабезпечених або багатодітних сімей, дітям військовослужбовців, журналістів, шахтарів тощо.

Закон встановлює, що операції з реалізації путівок для дітей пільгових категорій звільняються від податку на додану вартість.

Нагадаємо, керівництво "Артека" заявляло, що в державному бюджеті України на 2009 рік не передбачено фінансування на утримання центру. Крім того, керівництво дитячого центру повідомляло про постійні спроби захоплення земель дитячого центру, ринкова вартість яких складає близько 1 млрд. доларів.

31 січня уряд ухвалив зміни до державного бюджету на 2009 рік про виділення 60 млн. грн. на придбання путівок до "Артека" і виділило з резервного фонду 35 млн. гривень на забезпечення центру. Крім того, Кабмін передав МДЦ Артек зі сфери управління Державного управління справами президента в сферу управління Кабінету міністрів.

Верховна рада 3 лютого прийняла закон про державну підтримку "Артеку" і "Молодої гвардії", Але 20 лютого Віктор Ющенко його заветував.

3 березня Верховна рада подолала вето президента.

Читайте також:

"Артеку" зробили подарунок на 8 березня

Депутати подолали вето Ющенка на закон про "Артек"

Кабмін і ВР відмовились дати свої гроші "Артеку"

В "Артеці" розпочалася перша зміна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: