Ющенко підписав закон щодо запобігання та протидії корупції

Цим законом президент надав можливість правоохоронним органам вдосконалити структуру діяльності антикорупційних підрозділів.

Президент України Віктор Ющенко підписав закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення організаційно-правових основ запобігання, протидії, припинення корупції і організованої злочинності та виконання комітетами Верховної ради України контрольних функцій", прийнятий Верховною радою України 23 жовтня 2009 р.

Про це повідомив заступник глави Секретаріату президента України - уповноважений президента з питань контролю за діяльністю Служби безпеки України Петро Шатковський, повідомляє Головна служба інформаційної політики Секретаріату президента.

"Цим глава держави надав можливість правоохоронним органам суттєво вдосконалити структуру і організацію діяльності підрозділів, які стоять на передовому рубежі боротьби з організованою злочинністю та корупцією", - підкреслив він.

Крім того, наголосив Шатковський, президентом України створено позитивні передумови для дієвого парламентського контролю у питаннях призначення на керівні посади в центральному апараті та регіональних управліннях зазначених спецпідрозділів.

Нагадаємо, уряд створить посаду уповноваженого з питань антикорупційної політики у всіх міністерствах та відомствах.

Перший віце-прем’єр-міністр Олександр Турчинов повідомив, що на 9 грудня заплановано проведення позачергового засідання уряду, на якому планується затвердити антикорупційну стратегію України. "Система протидії корупції, за нашими розрахунками, законопроектами повинна охоплювати всі підрозділи виконавчої влади, всі міністерства, місцеві адміністрації тощо", - наголосив він.

При цьому Турчинов зазначив, що для уряду принциповим є те, щоб структура з боротьби з корупцією мала своїх незалежних представників у всіх міністерствах і відомствах. "Щоденна системна координація цієї роботи - це також одне із завдань, яке ставить уряд". – додав віце-прем’єр.

Читайте також:

При уряді створять посаду "головного антикорупціонера"

У Львівській області на "Таміфлю" "відмили" майже 42 мільйони

Британських депутатів-корупціонерів зобов'язали повернути гроші в бюджет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: