Ющенко підтримав ідею "газового саміта"

Президент України вважає доцільною ідею проведення тристороннього саміту глав держав та урядів у форматі Україна - Росія - країни ЄС.

Президент України вважає доцільною ідею проведення тристороннього саміту глав держав та урядів у форматі Україна - Росія - країни ЄС, що споживають імпортований російський газ. Про це повідомили у прес-службі президента.

Але, на переконання Ющенка, оскільки Російська Федерація є країною - учасником газового конфлікту, вона не може проводити такого роду саміт на своїй території.

Президент вважає найбільш прийнятним місцем проведення такого роду саміту одну з європейських столиць, наприклад, Прагу як столицю країни, що головує в Євросоюзі, або Брюссель як місце, де розташована штаб-квартира Єврокомісії.

Раніше, президент Росії Дмитро Мєдвєдєв пропонує 17 січня провести в Москві саміт країн-споживачів і транзитерів російського газу.

Про це Мєдвєдєв повідомив сьогодні, 14 січня, під час зустрічі з прем`єр-міністрами Словаччини, Болгарії і Молдови.

Він вважає, що під час саміту можна було б розглянути низку питань: покласти край газовому конфлікту, сприяти ухваленню Україною необхідних технологічних рішень, а також розглянути питання про запобігання подібним конфліктам у майбутньому.

Читайте також:
Київ можуть відключити від газу вже завтра
"Газпром": Україна вимагає безкоштовного газу
Росія вимагає від України мільярд доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: