Ющенко підтримає НУ-НС і БЮТ

Президент заявляє, що підтримає кандидатуру прем'єра, яку запропонує коаліція "помаранчевих" політичних сил.

Віктор Ющенко
Офіційний сайт Президента України
Віктор Ющенко звернувся до українського народу.
Президент України Віктор Ющенко заявляє, що підтримає кандидатуру на посаду прем’єра, запропоновану коаліцією БЮТ і блоку "Наша Україна - Народна самооборона".

Про це глава держави сказав у телезверненні до українського народу в середу.

За словами Ющенка, саме БЮТ і НУ-НС отримали більшість голосів виборців на дострокових парламентських виборах і вже заявили про намір сформувати коаліцію, а також подали на розгляд президента спільний план дій.

"Очікую, що з моменту відкриття сесії більшість утворить коаліцію. Відповідно до Конституції, заявляю про готовність на основі пропозицій коаліції внести на затвердження кандидатуру прем’єра та кандидатуру до складу Кабінету міністрів", - сказав президент.

"Суспільство очікує, що на першому засіданні Ради буде обраний новий голова парламенту, схвалені першочергові погоджені документи і призначено уряд. Це - чітка послідовність кроків", - заявив Ющенко. Він також застеріг від "спроб зриву діяльності Верховної ради".

Глава держави заявив, що він гарантує дотримання усіх прав опозиції. "Вона матиме всі можливості для повноцінної роботи і контролю за діями влади. Цей принцип є непорушний", - пообіцяв Ющенко.

Він зазначив, що на виборах, які відбулися в Україні, переможених немає. "Немає різних частин України, немає поділу між народом. Є перемога людей. Є перемога всіх громадян України. Є моральна перемога виборців над зрадою і корупцією в парламенті", - сказав він.

"Ці досягнення – основа для нормальної роботи влади, для розвитку держави, для реальних змін у нашому житті. Ми йдемо вперед. Запрошую парламентаріїв до роботи", - додав глава української держави.

ВідеоПрезидент підтримує НУ-НС і БЮТ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: