Ющенко піклується про сиріт

Президент Віктор Ющенко наголошує на наданні неодруженим іноземцям можливості всиновлювати українських сиріт.

Президент України Віктор Ющенко пропонує Верховній Раді виключити з запропонованого йому на підпис закону норму, що забороняє неодруженим іноземцям усиновляти громадян України. 

Як повідомляє прес-служба Глави держави в середу 13 червня 2007 року, Ющенко ветував закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо всиновлення». 

«Встановлення вказаного обмеження щодо іноземців не відповідає Конвенції про права дитини, учасником якої є Україна», - наголошується в пропозиціях Президента, передає «Інтерфакс-Україна».

Крім того, Глава держави звертає увагу на те, що «зараз центральними органами виконавчої влади здійснюється підготовка щодо приєднання України до Гаазької конвенції 1993 року з питань міждержавного всиновлення, що передбачає для іноземних усиновителів національний режим». 

«Українською стороною також проводяться переговори про укладання двосторонніх угод з питань усиновлення з Італією і Ізраїлем. Модельний проект такої угоди також припускає встановлення національного режиму для іноземних усиновлювачів», - говориться в пропозиціях Президента. 

Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо всиновлення» входить до числа 53 законів, прийнятих Верховною Радою в рамках політичних домовленостей в кінці травня. Закон був спочатку схвалений парламентом 24 травня 2007 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: