Ющенко пишається кожним своїм днем і просить не судити жорстко

Українець може реалізувати свої амбіції лише в своїй державі, - вважає Ющенко і вірить, що його вклад ще оцінять нащадки.

Президент Віктор Ющенко пишається кожним днем, проведеним на посаді глави держави, але й визнає свої помилки.

Про це він сказав, виступаючи на відкритті пам’ятника Тарасу Шевченку в селі Криві коліна Черкаської області.

"Я гордий за кожний свій день, прожитий на посаді президента, бо я кожен день покладав на те, щоб країна, яку я отримав у 2005 році, через 5 років була іншою", - сказав Ющенко, попросивши не судити його жорстко.

Він висловив переконання, що з роками його вклад буде ще оцінений.

Ющенко зазначив, що всі роки свого президентства він намагався розбудувати правову демократичну державу, намагався переконати українське суспільство, що вони мають бути нацією.

Президент підкреслив, що українець може реалізувати свої амбіції лише в своїй державі. Жодна імперська держава цього не забезпечить.

Нагадаємо, заступник керівника штабу Віктора Ющенка у Львівській області з інформаційно-аналітичних питань Олесь Старовойт провів паралель між популярністю нинішнього глави держави та Ісуса Христа.

"У Страсну п’ятницю рейтинг Ісуса Христа був 0%, за тиждень, в Єрусалимі, він зашкалював", – наголосив Старовойт. Він також зауважив, що оцінювати рейтинг кандидата у президенти Ющенка можна буде в день виборів, 17 січня.

Крім того, Старовойт наголосив, що рейтинг президента зростає, і якщо вдало донести його передвиборчу програму, та не втручатимуться містичні потойбічні сили, то "все буде нормально".

Читайте також:

Штаб Ющенка порівняв його з Христом

Ющенко заявив, що за три місяці його рейтинг зріс втричі

Ющенко: при мені українці прожили найкращі роки свого життя

Ющенко зарахував себе до п'ятірки найкращих банкірів світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: