Ющенко: після виборів президента неминучі перевибори Ради

На думку президента, перевибори Ради є невід'ємною частиною європейського вибору і відбудуться найближчими місяцями.

Президент Віктор Ющенко впевнений у проведенні позачергових виборів Верховної ради після виборів президента. Про це він повідомив 19 січня на зустрічі з інтелігенцією.

Він закликав інтелігенцію і надалі проводити роботу з популяризації національних ідей і європейського вибору.

"Я не тільки цю роботу пов'язую з другим туром президентських виборів, а й з парламентськими виборами, які будуть невід'ємною частиною найближчими місяцями", - сказав він.

Він подякував інтелігенції за виконану перед президентськими виборами роботу.

Нагадаємо, що претенденти на посаду глави держави не поділяють впевненості Віктора Ющенка щодо неминучості позачергових виборів у парламент.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко не має наміру ініціювати позачергові парламентські вибори після президентських виборів. "Після президентських виборів треба ходити не на позачергові парламентські вибори, щоб знов розхитувати країну, а до президента країни, повірте, я так і зроблю, треба переговорити з кожним народним депутатом, незалежно від того, в якій фракції він знаходиться. Я знайду можливість переговорити з кожним і зможу об'єднати окремих народних депутатів в єдину команду, яка може працювати на країну", - заявила вона.

У свою чергу лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що у разі перемоги на виборах має намір ініціювати зміни до Конституції України. У випадку, якщо Верховна рада не підтримає його ініціативу, Янукович не виключив можливості її розпуску.

Читайте також:

Ющенко прокоментував свою поразку на виборах

Тимошенко: 60% виборців не допустять криміналітет до влади

Тимошенко не ініціюватиме позачергові парламентські вибори

Янукович готовий змінювати Конституцію навіть ціною Ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: