Ющенко: після виборів президента неминучі перевибори Ради

На думку президента, перевибори Ради є невід'ємною частиною європейського вибору і відбудуться найближчими місяцями.

Президент Віктор Ющенко впевнений у проведенні позачергових виборів Верховної ради після виборів президента. Про це він повідомив 19 січня на зустрічі з інтелігенцією.

Він закликав інтелігенцію і надалі проводити роботу з популяризації національних ідей і європейського вибору.

"Я не тільки цю роботу пов'язую з другим туром президентських виборів, а й з парламентськими виборами, які будуть невід'ємною частиною найближчими місяцями", - сказав він.

Він подякував інтелігенції за виконану перед президентськими виборами роботу.

Нагадаємо, що претенденти на посаду глави держави не поділяють впевненості Віктора Ющенка щодо неминучості позачергових виборів у парламент.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко не має наміру ініціювати позачергові парламентські вибори після президентських виборів. "Після президентських виборів треба ходити не на позачергові парламентські вибори, щоб знов розхитувати країну, а до президента країни, повірте, я так і зроблю, треба переговорити з кожним народним депутатом, незалежно від того, в якій фракції він знаходиться. Я знайду можливість переговорити з кожним і зможу об'єднати окремих народних депутатів в єдину команду, яка може працювати на країну", - заявила вона.

У свою чергу лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що у разі перемоги на виборах має намір ініціювати зміни до Конституції України. У випадку, якщо Верховна рада не підтримає його ініціативу, Янукович не виключив можливості її розпуску.

Читайте також:

Ющенко прокоментував свою поразку на виборах

Тимошенко: 60% виборців не допустять криміналітет до влади

Тимошенко не ініціюватиме позачергові парламентські вибори

Янукович готовий змінювати Конституцію навіть ціною Ради

ВідеоЮщенко: після виборів президента неминучі перевибори Ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: