Ющенко: подав руку Тимошенко або Януковичу – рахуй пальці

Водночас, президент зауважив, що не можна зневажати Тимошенко і Януковича, оскільки вони є лідерами найбільших політичних сил.

Президент України Віктор Ющенко заявляє, що ставиться однаково і до лідера БЮТ, прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, і до лідера Партії регіонів Віктора Януковича. Про це він сказав сьогодні на прес-конференції у Києві.

"Чи тому, чи тому подав руку, назад бери – рахуй пальці", - сказав президент.

Водночас, він зауважив, що не можна ставитись до Тимошенко і Януковича зневажливо, оскільки вони є лідерами політичних сил, які підтримують мільйони людей, і саме так він до них і ставиться.

Ющенко наголосив, що коли виступає з критикою, говорить більше про процеси, а не про персоналії, і Тимошенко "дістається більше критики, оскільки вона є керівником уряду, керівником (парламентської) більшості".

Він наголосив, що, по суті, в Україні - парламентська республіка, тому на прем’єр-міністрі лежить велика персональна відповідальність за ситуацію в державі.

"Влада завжди більше відповідає, ніж опозиція", - сказав Президент, зауваживши, що сьогодні в країні фактично "інститут безвідповідальності", коли є парламентська коаліція, що підтверджується висновком Конституційного суду, але у всієї коаліції немає більшості.

Читайте також:

Тимошенко: збереження нинішньої Конституції – нищівна поразка

Тимошенко: "ширку" зруйнували істерики Ющенка і страхи Януковича

Ющенко: Тимошенко зобов'язана піти на вибори, хоча вона їх і програє

Ющенко по телефону переконав Януковича піти на всенародні вибори

ВідеоЮщенко про Тимошенко і Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: