Ющенко подякував діаспорі за допомогу і роздав їй ордени

Президент розповів представникам української діаспори в США про свою Конституцію та вибори в Україні.

Візит Віктора Ющенка до США
Офіційний сайт Президента України
Ющенко подякував діаспорі за допомогу і роздав їй ордени
Президент Віктор Ющенко у Нью-Йорку провів зустріч із представниками української громади США. У зустрічі також взяла участь дружина глави держави Катерина Ющенко.

Ющенко розповів представниками діаспори про політичні процеси в Україні, а також доповів про внесені ним до Верховної ради ініціативи щодо конституційних змін.

Президент відзначив важливу роль української громади США у відстоюванні інтересів України. Він подякував українській спільноті Америки за допомогу Україні в її національній розбудові, а також за державницьку позицію її представників у важливих для України питаннях.

Ющенко також вчергове наголосив, що напередодні президентських виборів українське суспільство знаходиться на переломному моменті своєї історії. Він пообіцяв, що як президент гарантує, що вибори пройдуть у повній відповідності до світових демократичних стандартів.

"Вибори президента будуть відкритими. Я не дозволю ніяких інтриг, я все зроблю, щоб кожен громадянин міг реалізувати своє право вибору", - запевнив Ющенко.

Наприкінці зустрічі він вручив державні нагороди України видатним представникам української громади США.

Зустріч Ющенка та його дружини з представниками діаспори відбулася в приміщенні Українського музею Нью-Йорка. Перед її початком Віктор і Катерина Ющенки також оглянули експозицію виставки українського художника і скульптора Ігоря Гречаника.

Нагадаємо, Віктор Ющенко перебуває з візитом у США, де він бере участь у роботі 64-ї сесії Генеральної асамблеї ООН.

Під час візиту він багато говорив про наступні вибори. Зокрема, глава держави висловив впевненість у своїй перемозі на виборах і виключив вплив зовнішнього фактору на виборчі перегони.

Читайте також:

Ющенко розповів за кордоном про політичний сценарій БЮТ та ПР

Львівські депутати вимагають від Ющенка надати Бандері звання героя України

Ющенко впевнений у своїй перемозі на виборах

Суд дозволив Ющенку вживати слово "жопа"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: