Ющенко подякував США за українську демократію

Президент Ющенко задоволений тим, що Україна і США сформували зрозумілі пріоритети своїх відносин.

Президент України Віктор Ющенко задоволений динамікою розвитку українсько-американських відносин. Про це він сказав під час зустрічі з представниками Конгресу США.

Президент зауважив, що для України є знаковими відносини зі Сполученими Штатами Америки.

"На нашу думку, ці відносини розвиваються дуже динамічно", - сказав Ющенко, додавши, що Україна і США сформували зрозумілі пріоритети своїх відносин.

У цьому контексті Ющенко зауважив, що раніше було підписано Хартію стратегічного партнерства, а також сформовано план дій Україна-США.

За словами Ющенка, Україна рухається шляхом демократизації свого політичного життя і в цьому процесі відчуває велику підтримку США.

Президент додав, що він зацікавлений обговорити з конгресменами порядок денний українсько-американських відносин, особливо у контексті нещодавнього візиту в Україну віце-президента США Джозефа Байдена.

Нагадаємо, під час зустрічі президента України з конгресменами будуть обговорені такі пріоритетні питання порядку денного українсько-американського стратегічного партнерства як посилення енергетичної безпеки України, реалізація євроатлантичного курсу України, а також заходи з подолання фінансово-економічної кризи, зокрема розвиток співпраці України з МВФ.

Американську делегацію очолює голова республіканської меншості у Палаті представників Конгресу США Джон Бейнер. До складу делегації входять також представники (конгресмени) Ден Борен, Джо Боннер, Дейв Кемп, Том Летем, Грег Волден.

Читайте також:

США підтвердили, що Україну чекають у НАТО

Українська інтелігенція попросила в Обами демократії

США знову підтримали суверенітет України

Байден: сварки політиків гальмують розвиток України

ВідеоЮщенко подякував США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: