Ющенко подякував Тимошенко за Брюссель

Президент закликає допомогти йому створити робочу групу для втілення в життя домовленостей щодо модернізації української ГТС.

Президент Віктор Ющенко висловив вдячність Кабінету міністрів та НАК "Нафтогаз України" за активну підтримку започаткованої у 2006 році ініціативи щодо модернізації української газотранспортної системи.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби президента.

Ющенко наголошує, що Міжнародна інвестиційна конференція з питань модернізації ГТС, яка відбулася 23 березня в Брюсселі за участю президента та прем'єра, фактично підбила підсумки тривалих багатосторонніх переговорів і започаткувала етап практичної реалізації досягнутих домовленостей, зафіксованих у підсумковому документі конференції - спільній декларації.

Президент наголошує, що ефективна реалізація зазначених домовленостей щодо модернізації української ГТС забезпечить істотне підвищення рівня енергетичної безпеки України, стане важливим конкретним кроком у контексті європейської інтеграції нашої держави та сприятиме подальшому утвердженню міжнародного авторитету України як надійного партнера на європейському енергетичному ринку.

Ющенко вважає, що одним із пріоритетних напрямків практичних дій має бути створення сучасної системи контролю по всьому периметру українського кордону обсягів і якості природного газу, що поставляється в Україну і транспортується через її територію.

Беручи до уваги викладене та з метою належного організаційного забезпечення подальшої роботи з модернізації української ГТС з врахуванням інтересів і підходів усіх зацікавлених сторін, включаючи основного постачальника - Росію, Ющенко просить в установленому порядку внести пропозиції до проекту указу президента щодо складу української координаційної робочої групи і плану заходів з реалізації домовленостей, зафіксованих у спільній декларації України та європейських організацій щодо модернізації ГТС.

Читайте також:

Черномирдін: у Брюсселі глухий із сліпим сіли й підписали папери

Янукович назвав конференцію з ГТС антиросійською

Росія звинуватила Україну в порушенні "газової дружби"

Українське МЗС вважає реакцію Росії щодо ГТС емоційною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: