Ющенко подякував військовим за те, що терпляче переносять кризу

"Військові з часом отримають не лише все необхідне для виконання своїх обов’язків, але й для достойного життя", - обіцяє президент.

Президент Віктор Ющенко переконаний, що народ високо оцінює витримку військовослужбовців Збройних сил України, яку вони виявляють в умовах економічної та політичної кризи в державі.

Таку позицію глави держави висловив перший заступник глави Секретаріату президента Юрій Єхануров під час церемонії вручення державних нагород і військових звань офіцерам і генералам ЗСУ, яка відбулася сьогодні у Міністерстві оборони України.

За словами Єханурова, глава держави переконаний, що український народ високо оцінює витримку свого війська, яку було виявлено в часи економічної кризи і серйозного дисбалансу в роботі системи державної влади.

"Пам’ятайте, що в нинішніх непростих умовах Збройні сили є не лише провідною силою, яка забезпечує національну безпеку, - армія постає вагомим і стабільним фактором послідовного державотворення", - наголосив Єхануров.

За його словами, Ющенко розуміє, що подекуди тягар накопичених проблем починає видаватися українській армії надмірним.

"Через численні побутові і службові негаразди можуть виникати думки, що армію кинуто напризволяще. Напевно, боротися з такими настроями найважче", - вважає президент.

Водночас, як наголосив Єхануров, глава держави переконаний, що українські військові повинні вийти із таких важких випробувань, будучи впевненими у власних силах.

"Український народ довіряє своєму війську. Це є найголовніше, ця довіра є найміцнішою запорукою того, що українські військові з часом отримають не лише все необхідне для виконання своїх обов’язків, але й для достойного життя", - процитував президента Єхануров.

Перший заступник глави Секретаріату президента також висловив переконання Ющенка, що "мине час політики популістів, які прагнуть заробляти на армії і її проблемах".

"Прийде час, коли національні інтереси та політики, що їх відстоюють, будуть визначати порядок денний", - наголосив він.

Читайте також:

На параді за 70 мільйонів покажуть один танк

48 військових частин відключили від світла за борги

Через борги Україна залишилась без повітряної оборони

Парад до Дня незалежності обійдеться у 70 мільйонів

ВідеоЄхануров привітав армію від президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: