Ющенко погодився вдруге випити діоксину

Віктор Ющенко відзначив, що не ставить перед собою завдання сподобатися нації.

Президент Віктор Ющенко в інтерв’ю виданню "КоммерсантЪ-Украина" розповів, в чому він бачить місію глави держави.

"Сьогодні нації потрібні державні діячі, які говоритимуть те, що я говорю зараз. Можливо, люди не зрозуміють їх сьогодні. Можливо, навіть через п'ять років їх не зрозуміють. Але прийде час, і до них повернуться", - наголосив Ющенко.

"Знаєте, я ніколи не був і не буду хохлом, ніколи не був малоросом і ніколи ним не буду. Якщо мені потрібно буде другу дозу діоксину прийняти, я це зроблю, не відмовлюся. У мене п'ятеро дітей, і я хочу, щоб у мене була можливість сказати їм: "Я передав вам Україну кращою, ніж я її отримав", - заявив президент.

За словами президента, для того, щоб зробити з народу державу, націю, потрібно говорити про історію.

"Ми повинні пам'ятати, що в нас є материнська мова, гімн, який слід поважати і співати, що у нас має бути пошана до свого прапора. Хоч одна людина в державі повинна про це говорити, подобається це вам або не подобається", - підкреслив глава держави.

Крім того, Ющенко наголошує, що Україна вже чотири роки живе в умовах свободи слова.

"Так, ми ще не досягли кінця шляху, але в нас є прогрес. Друге досягнення - свобода вибору, основа демократичного суспільства. Озирніться, за останні роки ми провели дві дострокові виборчі кампанії. Обидва рази на виборах перемогла опозиція, і обидва рази спостерігачі визнали ці вибори чесними. А пригадаєте, що було п'ять років назад! Я тоді дороги не знав на центральне телебачення", - заявив президент.

Відповідаючи на запитання про те, чи побоюється Ющенко, що з приходом іншого президента буде відкат у демократизації суспільства, президент відзначив, що це не його проблема.

"Це ваша проблема! Ця проблема - в тебе й приблизно 47 мільйонів решти українців… Якщо ти увірував, що є краща модель, - будь ласка. А я пожертвував досить, щоб досягти тих цінностей, в які вірю", - заявив президент.

Він підкреслив, що чотири роки говорив про ці цінності і п'ятий рік говорить. "Дасть бог - буду і шостий, і сьомий, і десятий говорити", - додав Ющенко.

В той же час він відзначив, що не ставить перед собою завдання сподобатися нації.

"Вдумайтеся, мені 55 років, я був главою Центробанку, був прем'єр-міністром. В мене є цінності, з якими я помру. Незалежно від того, зрозуміє мене нація чи ні, я розповідатиму про покоління українців, замучених, понівечених", - підкреслив глава держави. В цьому, за його словами, полягає місія президента України.

Читайте також:

Ющенко піде на всі вибори. За ним "стоять мільйони"

Ющенко визнав, що підстав для розпуску Ради в нього немає

Яценюк не бачить себе спадкоємцем Ющенка

З партії Ющенка піде ще один депутат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: