Ющенко погодився виділити 817 мільйонів на підвищення пенсій

Кабінет міністрів критикує новий закон: мінімальні пенсії згідно з ним буде піднято до 573 гривень, тобто, на 60 копійок.

Президент Віктор Ющенко підписав зміни до державного бюджету на 2009 рік, згідно з якими на підвищення соціальних стандартів з держбюджету додатково виділяється 817 млн гривень.

Як повідомила прес-служба глави держави, закон набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, 6 листопада Верховна рада ухвалила зміни до державного бюджету на 2009 рік щодо забезпечення виплати пенсій та соціальної допомоги у підвищеному розмірі.

Закон пропонує визначити джерелом покриття додаткової потреби у ресурсах Пенсійного фонду кошти державного бюджету та збільшити видатки державного бюджету на суму 717 млн грн за програмою "Покриття дефіциту коштів Пенсійного фонду України для виплати пенсій".

Крім того, пропонується збільшити обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям на 100 млн грн.

Збільшення видатків за цими бюджетними програмами пропонується здійснити за рахунок зменшення на відповідну суму передбаченого законом обсягу фінансування видатків на обслуговування внутрішнього державного боргу.

Нагадаємо, перший віце-прем'єр Олександр Турчинов повідомив, що Кабінет міністрів "не поспішатиме" виконувати закон про підвищення соціальних стандартів.

Він пояснив, що мінімальну пенсію підняли до 573 гривні, тобто, на 60 копійок, але за рахунок того, що відбувається перерахунок всіх пенсій, пенсії для депутатів та інших чиновників піднялися відповідно.

Читайте також:

Уряд "не поспішатиме" виконувати закон про підвищення пенсій

Ющенко: НБУ надрукував 31 мільярд на газ, пенсії та зарплати

Підвищення мінімальних зарплат скасують через Конституційний суд

На підвищення пенсій та соцвиплат виділять понад 800 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: