Ющенко погрожує через 100 днів розпустити Верховну раду

Президент каже, що якщо протягом 100 днів Рада не дасть Україні нової Конституції, її повноваження будуть припинені.

Президент Віктор Ющенко заявляє, що у разі неухвалення Верховною радою на протязі 100 днів нової Конституції України, її повноваження будуть достроково припинені.

"Мною дані доручення щодо фахового опрацювання результатів всенародного обговорення проекту Конституції. З урахуванням висловлених пропозицій та зауважень законопроект буде доповнено та внесено на розгляд Верховної ради. Я твердий у своєму намірі поставити перед парламентом питання про невідкладне затвердження нашого спільного проекту Конституції", - цитує Ющенка прес-служба глави держави.

"Якщо протягом 100 днів Верховна рада не дасть Україні нової Конституції, її повноваження будуть достроково припинені. Позачергові вибори відбудуться з одночасним референдумом щодо ухвалення Основного закону держави", - заявив він.

Ющенко також подякував всім учасникам обговорення проекту Конституції України.

"Всенародна дискусія продемонструвала, що конституційні ініціативи сприйняті суспільством, відповідають інтересам та цінностям громадян. Це переконує мене у правильності моїх дій щодо вдосконалення конституційних основ України, утвердження її як незалежної правової демократичної держави", - додав президент.

Як відомо, Віктор Ющенко ще наприкінці березня направив свій варіант змін до Конституції у Верховну раду, але парламентарії так і не розглянули його.

Тому 25 серпня він підписав указ про винесення на всенародне обговорення проекту закону "Про внесення змін до Конституції України". Всенародне обговорення конституційних змін завершилося 1 грудня.

Читайте також:

Литвин: до завершення виборів бюджету не буде

Екс-регіонал: до кожного регіону Янукович приставить "смотрящіх" із Донецька

Богословська мріє зробити англійську офіційною мовою в Україні

Ющенко звернувся по допомогу до Обами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: