Ющенко похвалився, що зірвав план "поставити схід України на коліна"

У свому виступі з нагоди Дня соборності глава держави передрікає загибель імперій.

Президент України Віктор Ющенко закликав українців до єдності навколо національних цінностей. Він впевнений, що "імперії падуть", а Україна буде вічною.

У свої промові з нагоди 90-ї річниці Дня соборності глава держави нагадав про газовий конфлікт Росії та України та відзначив, що "прагнення зберегти тепло в оселях українців по всій країні об'єднало зусилля наших українських інженерів, техніків, управлінців, менеджерів".

Вони, за словами Ющенка, забезпечили безперебійне постачання газу із західних газосховищ до людей в Донбас, Луганськ, Харків, Дніпропетровськ.

"Наша система працювала так, як не передбачалося жодним з проектів, включаючи і час розбудови цієї газотранспортної системи. Була зроблена колосальна робота, і по суті, зірваний той план, мета якого була східні регіони України на другий день поставити на коліна. Ще раз показати місце України", - наголосив він.

Глава держави підкреслив, що саме завдяки високому професіоналізму українських фахівців "надскладне технічне завдання, безпрецедентне завдання із розвороту газотранспортної системи було вирішене за кілька годин 1 січня".

"Ці люди виконали свій обов'язок так, як належить патріотам України", - резюмував він.

При цьому Ющенко нагадав, що однією з причин, чому Українська держава зазнала тимчасової поразки на початку 20-го століття, було те, що "широкі верстви людей повірили в солодку брехню більшовиків".

І додав про сьогодення: "Не треба бездумно вірити солодким обіцянкам. Не треба бездумно вірити політикам, які спроможні одномоментно здати національні інтереси".

"Але я переконаний, що ця єдність завжди існувала і завжди буде існувати серед українського народу, серед українських звичайних людей. Саме до цих людей я завжди звертаюся і звернене моє слово сьогодні", - підкреслив Ющенко.

"Ідея єдності перемогла, коли постав живий ланцюг 22 січня 1990 року. Тодішня, вільна і велика у своїй щирості та свободі демонстрація єдності мільйонів українців не залишила сумніву. Імперії гинуть. Імперії падуть. А Україна – вічна", - зазначив президент.


Читайте також:

Ющенко хоче стати на чолі держави у Чигирині
Президент нагородить Фірташа орденом "За заслуги"
Ющенко, Балога і Черновецький скупалися у VIP-ополонці

ВідеоПромова президента з нагоди Дня Соборності України

ВідеоУкраїна святкує 90 років соборності

Відео500-кілометровий людський ланцюг 1990 року намагалися відновити у Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: