Ющенко показав карні справи проти Тимошенко і бютівця Ляшка

Президент нагадав про неправове минуле Тимошенко і її соратника по БЮТ Ляшка.

Віктор Ющенко демонструє кримінальну справу депутата БЮТ Олега Ляшка
Офіційний сайт Президента України
Ющенко показав карні справи проти Тимошенко і бютівця Ляшка
Президент Віктор Ющенко нагадує, що проти Юлії Тимошенко була порушена кримінальна справа за дачу хабарів вищим посадовим особам міністерства оборони Росії.

Про це він заявив на своїй підсумковій прес-конференції 12 січня.

Після того, як Ющенко показав відбитки пальців Олега Ляшка у кримінальній справі, він став шукати в паперах частину про його вирок, але замість того прочитав уривок з документу про справу Тимошенко в Москві.

"Постановление Московского гарнизонного суда. Суд постановил: Тимошенко обвиняется в том, что в сентябре и ноябре 1996 года в городе Днепропетровске организовала дачу взяток через посредника в Москве должностным лицам Министрества обороны за совершение ими заведомо незаконных действий, а именно подготовку соглашения и дополнений к нему на общую сумму 750 миллионов долларов, а также оперативную группу поставок... по ценам превыщающим цены украинских и российских производителей", - зачитав президент.

"Постановил избрать обвиняемой Тимошенко ... меру пресечения в виде заключения под стражу", - продовжив цитувати документ Ющенко.

За його словами, з цих документів легко прийти до контрактів по газу 2009 року.

"Який піп, такий і прихід", - заявив Ющенко, маючи на увазі звинувачення на адресу команди прем'єра в корупції.

Водночас про себе він заявив, що "може продатися будь-кому за інтереси України".

Слід зауважити, що 12 січня аналогічні уривки справи Тимошенко опублікував журнал "Публічні люди" в рамках інтерв'ю Григорія Омельченка.

Ющенко також продемонстрував на прес-конференції матеріали справи проти бютівця Олега Ляшка.

"Ляшко Олег Валерійович - людина тричі судима... Це головний розпорядник бюджетних коштів у Чернігівській області на сьогодні, у якого відсидка, конфіскація майна, ну по повній програмі все", - зазначив він.

Ющенко продемонстрував сторінки з фото Ляшка, відбитками його пальців. "Це його відбитки пальців? Ніг, рук, вух мабуть. Це він?" - зазначив Ющенко.
Всі фото Миколи Лазаренка

Президент також зачитав план індивідуального виховання засудженого і шляхи його реалізації і результативність.

"Що правоохоронна система вважала потрібним, щоб виправити цю людину: залучити до праці - не вдалося. Далі. Допомогти усвідомити вину скоєного злочину - не вдалося. Залучити до участі у громадському житті колективу засуджених - не вдалося. В інший колектив потрапив - у фракцію БЮТ", - зазначив Ющенко.

"Якби мова йшла про епізод, я б цього не робив, я б не принижував себе. Ми говоримо про систему, як криміналізується українська влада, хто за цими людьми стоїть, яка політична сила, хто її провідник", - зазначив Ющенко.

Читайте також:

Ющенко звинуватив Кабмін у незаконному використанні 8 млрд грн

Ющенко: кожного місяця борг України зростає на 15 мільярдів

Ющенко вважає Тимошенко головним фальсифікатором на виборах-2010

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: