Ющенко полетить до США розповідати про Голодомор і демократію

Наступного тижня президент візьме участь у сесії Генеральної асамблеї ООН і зустрінеться з генсеком НАТО.

Президент Віктор Ющенко 21-23 вересня здійснить робочий візит до США. У Нью-Йорку глава української держави візьме участь у роботі 64-ї сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй.

У Секретаріаті президента повідомили, що Ющенко вирішив відвідати Сполучені Штати з огляду на універсальність міжнародного майданчика в Нью-Йорку.

Впродовж неповних трьох днів глава держави зможе в різних форматах обговорити фактично усі найбільш пріоритетні питання зовнішньої політики України та міжнародних відносин, які мають безпосередній вплив на життя українських громадян: від зміни клімату, охорони довкілля, розвитку альтернативної енергетики, боротьби з піратством, до глобальної та регіональної безпеки, європейської та євроатлантичної інтеграції, гуманітарних, торговельно-економічних та інших питань.

З трибуни ООН Ющенко збирається поінформувати світову спільноту про пріоритети внутрішньої та зовнішньої політики України, хід демократичних перетворень у ній. Не залишаться поза увагою і такі теми, як міжетнічний мир і толерантність, вшанування пам’яті жертв фашизму та Голодомору.

Крім участі у заходах у рамках сесії генеральної Асамблеї ООН, Ющенко проведе низку двосторонніх зустрічей з лідерами іноземних держав та організацій, з представниками американських ділових кіл, політиками, представниками української та єврейської громад. Так, передбачається проведення зустрічей із лідерами Бразилії, Литви, Фінляндії, Швеції та інших країн.

Остаточний перелік зустрічей поки уточнюється. Натомість відомо, що заплановані окремі переговори Ющенка з генсеком НАТО Андреасом Фогом Расмуссеном і генсеком Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН Дюфом.

Заплановані також зустрічі глави української держави з провідними членами української громади США, а також представниками американських політологічних, наукових та експертних кіл. Ющенко виступить із промовою в Раді зовнішніх зносин – одній з найавторитетніших громадських організацій США, що спеціалізується на проблематиці міжнародних відносин.

Читайте також:

Ющенко подякував США за українську демократію

У США вважають президентство Ющенка часом втрачених можливостей

Ющенко пригостив Байдена варениками та ікрою

Ющенко готує свою зустріч з Обамою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: