Ющенко: політика Тимошенко - комунізм у квадраті

Ющенко в інтерв'ю британській газеті "Сандей Телеґраф" та іспанській "Ель Мундо" розповів про "бездарну політику Тимошенко".

Президент Віктор Ющенко вкотре наголошує, що політика уряду веде до здачі української газотранспортної системи.

Про це він заявив в інтерв'ю британській газеті "Сандей Телеґраф" та іспанській "Ель Мундо", повідомляє прес-служба президента.

Президент наголосив на неприпустимості безвідповідального ставлення з боку уряду до фінансових проблем НАК "Нафтогаз України".

За його словами, газовий монополіст знаходиться у скрутному становищі з багатьох причин, але головними є дві: небажання уряду перед виборами підвищувати внутрішні ціни на газ до об'єктивного рівня, а також неспроможність прем'єр-міністра відстояти перед "Газпромом" справедливі для України умови договору на постачання та транзит газу.

"Газова політика Тимошенко - це найбездарніша політика за весь час незалежності. Це не просто популізм - це комунізм у квадраті. Та ні, навіть комуністи собі такого не дозволяли. Адже не буває так, що купуєш дорожче, а продаєш дешевше. Не може Україна купувати газ за найвищими цінами в Європі, транзитувати за найнижчими, та ще й внутрішні ціни не підвищувати", - заявив президент.

"Це прямий шлях до виснаження ресурсів "Нафтогазу", до його повного руйнування. Мета такої політики одна - здача української ГТС, здача державних інтересів заради якихось політичних преференцій. Я цього не дозволю", - наголосив Ющенко.

Як відомо, 19 листопада після переговорів з Тимошенко в Ялті, Путін заявив, що Росія не штрафуватиме Україну за недобір газу. Після цього президент заявив, що поведінка Тимошенко під час переговорів була лакейською.

Читайте також:

Ющенко назвав Тимошенко та Путіна "голубками"

Ющенко: Росія підтримує Тимошенко за українську трубу

Тимошенко закликала Європу врятувати українську ГТС

"Нафтогаз" категорично заперечив можливість нової "газової війни"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: