Ющенко: поновити справу Цушка

Віктор Ющенко наголошує, що Україні потрібен ефективний антикорупційний план.

Віктор Ющенко
УНІАН
Президент закликав правоохоронні органи бути поза політикою.
Президент України Віктор Ющенко наголошує, що Україні потрібен ефективний антикорупційний план. Про це глава держави сказав сьогодні на координаційній нараді керівників правоохоронних органів, презентуючи свої антикорупційні ініціативи. 

„Жити в такій корупції неможливо, це не дає розвиватися країні”, - підкреслив В.Ющенко.
 
Він закликав правоохоронні органи бути поза політикою.
Президент зазначив, що служити в правоохоронних органах завжди було непросто -  це складна робота, яка вимагає колосальну професійність, відданість, патріотичність. 

„Суспільство завжди ділилось на злодіїв – людей, які не хочуть жити по закону. На щастя, їх набагато менше”, - сказав він, додавши, що вони є навіть у вищих щаблях влади, „але чесних людей набагато більше”. 

Президент зауважив, що не пройшли іспит і деякі представники правоохоронних органів. Він висловив жаль, що правоохоронців втягують в політику. „Ви стали механізмом корумпованої влади”, - зауважив В.Ющенко, додавши, що це спадок минулих років. 

Президент Віктор Ющенко продовжує наполягати на необхідності притягнення до відповідальності винних у захопленні приміщення Генпрокуратури працівниками "Беркуту" у травні 2007 року.

"Я не можу пережити ту образу правоохоронців, яка була допущена декілька місяці тому, коли в приміщення Генпрокуратури заходить міністр внутрішніх справ з військовим підрозділом. І ми до сьогоднішнього дня не можемо поставити у цьому крапку", - сказав він.

"Чого підкошуються коліна, коли мова йде про власть імущих? Чому ми починаємо по-різному читати закон?", - спитав Ющенко.

Він звернувся до присутніх на колегії генпрокурора Олександра Медведька та обласних прокурорів:

"Вас це не ображає, що до вас зі зброєю заходить хто попало? Ногами вибиває ваші двері. А ви робите акцент, що так можна жити. Закриваєте справу. Відкриємо справу! Відповідальність повинна бути".

Він закликав правоохоронців миттєво реагувати на всі незаконні дії, що допоможе відновити довіру до них. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: