Ющенко домовиться з Тимошенко заради грошей

Президент запевнив іноземних послів, що задля отримання грошей МВФ він зможе дійти згоди з керівництвом уряду та парламенту.

Віктор Ющенко, Юлія Тимошенко, РНБО
Офіційний сайт Президента України
Віктор Ющенко впевнений, що завтра йому вдасться спільно з прем’єр-міністром та головою ВР виробити узгоджену позицію щодо відновлення співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Про це він заявив під час зустрічі з послами країн G7 (Великої сімки).

За словами Ющенка, завтра зранку запланована нарада з керівником уряду, головою ВР та керівником Національного банку, на якій обговорюватимуться неузгоджені позиції та відбуватиметься пошук компромісу для того, щоб Україна могла вийти з єдиною консолідованою політикою щодо співпраці з МВФ.

Також Ющенко повідомив, що зараз завершується робота над спільним листом президента, прем’єр-міністра та голови ВР до Фонду.

"Ми опрацювали лист намірів до МВФ разом з прем’єр-міністром та головою ВР. Думаю, що за сьогодні-завтра цей документ буде доопрацьований", - сказав Ющенко.

Президент підкреслив, що від того, чи відновить Україна співпрацю з МВФ, залежить чи зможе вона подолати кризу.

Ющенко підкреслив, що сьогодні "МВФ допускає велику еластичність в поглядах", в тому числі і щодо показників дефіциту бюджету України.

"Це дає надію, що переговори завершаться успішно", - сказав Ющенко додавши, що цей діалог з МВФ ніщо не може замінити.

Як повідомляв ТСН.ua, 18 лютого прем`єр Юлія Тимошенко закликала президента і голову Верховної ради Володимира Литвина підписати спільне звернення до керівництва МВФ про готовність до співпраці і реформування економіки.

“Прем`єр-міністр ініціює підписання спільної декларації на адресу керівництва Міжнародного валютного фонду, в якій ми повідомляємо про те, що ми готові повністю до співпраці, робимо попередні кроки за програмою економічних реформ”, - сказала Тимошенко.

Прем`єр вважає за доцільне, щоб під спільною декларацією поставили свої підписи голова ВР, президент, виконуючий обов`язки голови Нацбанку і виконуючий обов`язки міністра фінансів.

В той же час, 25 лютого глава Секретаріату президента Віктор Балога різко розкритикував намір Тимошенко відправити до МВФ спільну декларацію від керівництва України і заявив, що Ющенко її підписувати не буде.

"Президент не поставить свій підпис під жодною додатковою декларацією, оскільки такий документ не має конкретного змісту. Уряд пропонує набір чергових заяв і запевнень, маючи на меті замаскувати той неспростовний факт, що кредитна угода з МВФ не виконується і Україна має серйозні труднощі з одержанням наступного траншу позики. У такий спосіб прем'єр-міністр Юлія Тимошенко хоче створити собі виправдання власної бездіяльності щодо продовження співпраці з Фондом", - заявив Балога.

Читайте також:

Ющенко не збирається підписувати спільне з Тимошенко звернення до МВФ

Переговори з МВФ відновляться за два тижні

ЄС незадоволений: Тимошенко та Ющенко дестабілізують Україну

ВідеоЮщенко домовиться з Тимошенко заради грошей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: