Ющенко пообіцяв модернізувати "Нашу Україну"

Президент впевнений у світлому майбутньому своєї партії і вважає її найдемократичнішою з усіх.

В найближчі тижні розпочнеться серйозне реформування партії "Народний Союз – Наша Україна".

Про це заявив президент Віктор Ющенко сьогодні журналістам після засідання саміту Європейської народної партії.

Він підкреслив, що, на його переконання, НСНУ є однією з найдемократичніших політичних сил.

Глава держави зазначив, що не потрібно робити трагедії щодо того, що відбулося в парламенті, коли "по позиції фракції "Наша Україна – Народна самооборона" був завданий удар і через корупцію і підкуп з фракції було виведено частину депутатів”.

"Партії потрібно робити серйозну ревізію. І прибрати функціонерів, які проявили себе, і особливо в останній рік-півтора, як люди, на яких генеральна ідея партії не є основною, це люди-кар’єристи, які готові прилаштовуватися до будь-яких обставин", - сказав Ющенко.

Він зазначив, що зараз необхідно провести серйозну модернізацію партії і кадрові зміни в партії, починаючи від її президії та політичної ради.

"Це питання, яке зараз стоїть на порядку денному, і тому з третьої декади поточного місяця ми приступаємо до вирішення всіх цих питань, а те, що виникають якісь проблеми з фінансування (партії), це епізод. Він буде перегорнутий, і це питання буде закрито", - сказав він.

Нагадаємо, нещодавно лідер нелояльної до президента частини фракції НУ-НС Микола Мартиненко заявив, що президент (який зараз є лідером партії) повинен покинути "Нашу Україну". У відповідь на це Секретаріат президента пообіцяв відібрати у Мартиненка депутатський мандат.

Читайте також:

Колишній соратник Ющенка створив власну партію

У лідера фракції НУ-НС відберуть депутатський мандат

У "Нашій Україні" бачать майбутнє без Ющенка

Член політради НСНУ: "Наша Україна" вмерла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: