Ющенко пообіцяв Росії не розміщувати на українській території баз НАТО

Президент не розуміє, чому Росія так боїтьбся приєднання України до НАТО.

Президент Віктор Ющенко завірив, що після приєднання України до НАТО, прихильником якого він є, на її території не з'являться іноземні військові бази та інші військові об'єкти, а територія країни не використовуватиметься проти Росії.

"Україна гарантує, що на її території ніколи не буде чужого іноземного солдата - будь-якого блоку, будь-якої країни. Про це говорить Конституція України і Закон про основи безпеки України", - сказав Ющенко на прес-конференції в Севастополі.

"В Україні ніколи більше не буде розміщений ядерний потенціал. Це (теж) наша гарантія. Український простір - повітряний, морський, земний - ніколи не використовуватиметься проти Росії. На нашій території ніколи не будуть розміщені об'єкти, які представлятимуть загрозу Росії", - завірив президент, додавши, що він хотів би, щоб російська сторона "перестала дивитися на цю тему (приєднання України до НАТО) як на крок, який може Росії принести нові ризики".

Ющенко в черговий раз підкреслив, що в 2017 році російський флот повинен залишити Севастополь. За його словами, часу для цього виділено достатньо.

Як повідомлялося, Віктор Ющенко у якості президента та Верховного головнокомандувача відвідує урочисті заходи з нагоди святкування Дня флоту України. Свято відзначають у Севастополі в неділю, 5 липня.

Під час святкових заходів президент виступив з промовою, у якій, зокрема, назвав флот України - "нашою гордістю" і "великою впевненістю", а також поставив задачу відродити торговельний, пасажирський і риболовний флоти.

Читайте також:

Ющенко зібрався відродити український флот

В Севастополі вперше святкують День флоту України

Ющенко: російські ЗМІ постійно дискредитують Україну

Ющенко: рішення про продовження перебування ЧФ у Криму було "гуманним"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: